אסתר גייגר מומחית לאימון מרווקות לחתונה ובוגרת קורס 'עומק הקשר' מספרת מדוע החליטה ללכת לקורס ועד כמה היה משמעותי עבורה.

"הסיבה המרכזית שהגעתי לקורס הוא שמאמנת לחתונה נמצאת לבד. אין לה חדר מורות או בית ספר שנמצאים ביחד וחיפשתי להיות חלק ממשהו גדול ולקבל כלים נוספים", משתפת גייגר.

לדבריה, "ראשית, יש משהו בלחזור לאותם כלים מוכרים ולהעמיק אותם, אבל בסוף יש ל'עומק הקשר' ייחודיות במקום של האימון הרגשי, שלראות את המתאמנת כמשהו גדול, שאפילו אני יכולה ללמוד ממנה ואני כאן רק כדי טיפה לעזור ולכוון".

במהלך הכנס שיתקיים ביום שני כה' אלול 11.9 בשעה 20:00 בזום, ישא דברי ברכה הרב שמואל אליהו, וכן יתקיים פאנל מקצועי עם המאמנות הוותיקות של מכון עומק הקשר, בו הם ישתפו חוויות אישיות כיצד הן עזרו למאות בנות לשבור מחסומים ולהתארס. גם השחקנית רחלי מושקוביץ (תיאטרון לחישה) תשתתף בכנס ותמחיש בקטעי משחק סצנות מחייה של מאמנת לחתונה.

ההרשמה ללא עלות>>

"השימוש בכלים שלמדתי בקורס היה מידי ויישמתי אותם בקליניקה. יש משהו בהסתכלות השונה של 'עומק הקשר' ובדיוקים המיוחדים שעושים את ההבדל וראיתי שהכלים שקיבלתי משפיעות על בנות בצורה טובה מאוד", היא מוסיפה.

"המכלול הזה של הכלים, האווירה, הנתינה האינסופית של נחמה והצוות, הסדר שזה עושה בראש והביטחון שזה נותן - שווה הכל", אומרת גייגר.

***

במכון עומק הקשר הוכשרו כבר 110 מאמנות רגשיות שליוו בעזרת השיטה מעל 1200 בנות לחופה.

גם את חולמת להיות מאמנת? ואולי את כבר אשת מקצוע שרוצה להתמחות בנושא של מרווקות לזוגיות? מזמינים אותך לכנס בו תוכלי להכיר את השיטה!

ההרשמה ללא עלות>>