מערכון פלייבק - להצטרף לקורס בזום?
מערכון פלייבק - להצטרף לקורס בזום?צילום: ערוץ 7

כמאה וחמישים נשים שאכפת להן נושא הרווקות, מורות, רבניות ונשות מקצוע השתתפו אמש בכנס הווירטואלי של מכון 'עומק הקשר', במהלך הכנס שיתפה מייסדת המכון הגברת נחמה ביטקובר כיצד את יסודות שיטת האימון שעזרה בסייעתא דשמיא למעל 1,000 בנות להקים בית.

מאז סיום המשדר החלו לזרום ל-'עומק הקשר' עשרות תגובות נלהבות ופידבקים מרגשים מהמשתתפות בכנס. במקביל נשים רבות שהחמיצו את הכנס שלחו פניות למכון 'עומק הקשר' על מנת שיקימו משדר נוסף, במכון כמובן נעתרו בשמחה לבקשה והחליטו לקיים משדר נוסף "אימון רווקות לזוגיות זה לא רק פרנסה זה בעיקר שליחות" אומרת הגברת ביטקובר "לכן חשוב לנו להפיץ את הטוב הזה לכמה שיותר נשות מקצוע".

כאמור הערב (רביעי, ט''ז תמוז, 5.7) בשעה 20:00 יתקיים כנס נוסף בזום, בהשתתפות נחמה ביטקובר שתשתף כיצד בנויה שיטת האימון של המכון, בשילוב של שחקניות פלייבק שיתנו לנו להרגיש ממש מה קורה בקליניקה. במהלך הכנס יתקיים פאנל מקצועי עם המאמנות הוותיקות של מכון עומק הקשר, בו הן ישתפו מאחורי הקלעים של עולם הליווי לחתונה.

לכניסה לשידור הערב ב- 20:00 לחצו כאן

"מה שאהבתי בכנס, שנותנים שם תוכן פרקטי ולא תיאורטי" אומרת שרית אחת ממשתתפות הכנס אתמול "אני לקחתי כבר כמה דברים מהכנס שאני הולכת ליישם בעבודה שלי עם מתאמנות". ההשתתפות בכנס הוירטואלי הינה ללא עלות אך מספר המקומות מוגבל.

תחום הליווי לרווקות צובר בשנים האחרונות תאוצה במגזר הדתי והחרדי , וזו הזדמנות נדירה למי שמחפשת מקצוע עם שליחות ופרנסה להיכנס לתחום המבוקש ולעזור לבנות להקים בית "כל בחורה שמתחתנת בזכות הליווי זהו אושר אין סופי" מסכמת יעל בוגרת המכון.

לכניסה לשידור הערב ב- 20:00 לחצו כאן