מנוע של מטוס
מנוע של מטוסצילום: איסטוק

תאונה מחרידה בשדה התעופה: עובד קרקע בנמל התעופה הבינלאומי בסן אנטוניו, טקסס, מת לאחר שנשאב לתוך מנוע מטוס שנסע על אחד המסלולים.

"ביום שישי, 23 ביוני, טיסה 1111 של דלתא הגיעה לנמל התעופה הבינלאומי של סן אנטוניו מלוס אנג'לס ונסעה לשער עם מנוע אחד, כאשר עובד נשאב לתוך המנוע הזה בערך בשעה 22:25", מסרה המועצה הלאומית לבטיחות בתחבורה בארה"ב. דוברת שדה התעופה בסן אנטוניו, ארין רודרידז, אישרה כי התאונה המחרידה אכן התרחשה ואמרה כי הרשויות פתחו בחקירה והנהלת שדה התעופה תסייע ככל שניתן.

"תאונה אירעה על הקרקע בנמל התעופה הבינלאומי של סן אנטוניו ביום שישי בלילה, שהביאה למותו של איש צוות קרקע של חברת התעופה. אנו עצובים מאוד מהאירוע הזה, ועובדים עם הרשויות בשעה שהן מתחילות את החקירה שלהן. אנו נשתף מידע נוסף ככל שיהיו פרטים זמינים", אמרה רודריגז.

מנהל התעופה הפדרלי ומשטרת טקסס פתחו חקירה בניסיון להבין מה גרם לעובד להישאב בכוח לתוך המנוע הפועל של המטוס בעת שזה עשה את דרכו אל השער לאחר הנחיתה. מעסיקיו של העובד טוענים כי מחקירה ראשונית עולה כי האירוע לא היה קשור להפרה של נהלי בטיחות, אך עדיין לא ברור כיצד התאונה התרחשה. שמו של העובד עדיין לא הותר לפרסם.

חברת התעופה "דלתא איירליינס" פרסמה הודעה בה מסרה תנחומים על מותו של העובד והתחייבה לשתף פעולה עם החקירה. "אנחנו שבורי לב ומתאבלים על אובדן חייו של בן משפחת התעופה בסן אנטוניו. הלב והתמיכה המלאה שלנו עם המשפחה, החברים והאהובים שלהם בתקופה הקשה הזו", מסר דובר "דלתא" לרשת CNN.