לרגל אירוע הסיום של המחזור העשירי בקורס הכשרת המאמנות מטעם מכון ׳עומק הקשר׳, ערוץ 7 התלווה למסיימות ושמע את התחושות המרוממות ועל הזכות הגדולה שקיימת בעזרה לרווקות להקים בית נאמן בישראל.

נחמה ביטקובר מנהלת המכון אמרה: "בחסדי ה׳ סיימנו לימודים של שנה, יחד עם סטאז׳ ופרקטיקום, בנות שעברו מאות שעות של הכשרה ועכשיו הולכות לאמן ולעזור לבנות להתחתן. ממש מרגש".

רוצות גם אתן להפוך את כישרון ההקשבה למקצוע וללוות בנות לחופה? הירשמו לכנס הזום

"אני מלאת התרגשות ומלאת הודיה. יש לנו פה בנות שזכו להתארס, זכו לעבור תהליכים. מכון עומק הקשר עוסק באימון אישי לרווקות, יש לנו עד כה 1200 בנות שזכו להקים בית, והמכון עוסק גם בהכשרת נשות מקצוע שיעזרו לרווקות להקים בית. כעת מחזור 10 מסיים את ההכשרה שלו ויוצא לאמן ולהניע תהליכים".

ג'ואנה עטר בוגרת קורס ׳עומק הקשר׳ סיפרה: "לעשות את העבודת חסד הזאת. לעזור לאנשים שהם בתקופה לא פשוטה ואיך לחזק אותם ולתת להם ביטחון עצמי והקשבה, זה מאוד מרגש להיות פה ולסכם את כל הדברים המדהימים שלמדנו".

******

בעומק הקשר נערכים לקראת כנס חשיפה מיוחד, בו תחשוף נחמה ביטקובר את שיטת האימון, וכיצד כל אחת יכולה להפוך למאמנת.

הערב הפתוח יתקיים בעזרת השם ביום שלישי ט''ו תמוז (4/7) בשעה 20:00 בזום. בהשתתפות הרב שמואל אליהו שידבר על חשיבות הליווי לרווקות ויתן טיפים נדירים מניסיונו העשיר. פאנל מקצועי של מאמנות לחתונה בוגרות מכון 'עומק הקשר' הו הן יחשפו לראשונה מה הולך מאחורי הקלעים של עולם האימון, ובליווי קטעי פלייבק מרתקים מתוך סודות הקליניקה, עם תיאטרון ''מידלע''.

רוצות גם אתן להפוך את כישרון ההקשבה למקצוע וללוות בנות לחופה? הירשמו לכנס הזום