אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

רכבת הרים בוויסקונסין הגשימה את אחד הפחדים הגדולים בפארק שעשועים כאשר תקלה ברכבת השאירה את הנוסעים תלויים במהופך במשך שעות. הרכבת שנתקעה בדיוק לקראת סיום הסיבוב, השאירה את הנוסעים בחמשת הקרונות כשהם הפוכים וללא יכולת לזוז כשהם בגובה רב מעל האדמה.

רק שלוש שעות לאחר שנתלו הפוך באוויר, הצליחו צוותי ההצלה להוריד את כל הנוסעים מהרכבת התקועה. מתיעוד האירוע שהועלה לרשתות החברתיות, ניתן לראות כיצד לפני שצוותי ההצלה מגיעים, טיפסו לרכבת עובדי הפארק וניסו להרגיע את הנוסעים המבוהלים.

על מנת להוריד את הנוסעים, צוותי ההצלה הביאו מנוף וניתקו את הנוסעים מחגורות הבטיחות. סקוט בראס, שצילם את האירוע, סיפר כי אחת הנערות ברכבת ביקשה מצוותי החילוץ להוריד קודם את הנוסעים המבוגרים על מנת שלא יישארו תלויים באוויר זמן רב.

למרבה המזל, האירוע הסתיים ללא נפגעים וכל הנוסעים חולצו בבטחה. אמנם, הזמן הרב שלקח לצוותי ההצלה להגיע עורר ביקורת לגבי יכולת הפארק להגן על הנוסעים במצבי חירום כאלו. חלק מן הגולשים טענו כי יש צורך באמצעי בטיחות או בכלים מותאמים שיהיו בפארק למקרי הצלה עתידיים. גולש אחר הגיב "אני יכול לדמיין את האימהות שאמרו- 'אוקיי רק עוד נסיעה אחת ואז נוכל ללכת הביתה' לפני שכל זה קרה".

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!