יוסף חדאד
יוסף חדאדערוץ 7

היום התקיים דיון בועדת הביטחון לאומי בנושא ההסתה לטרור של ועדת המעקב בהובלת ח"כ צביקה פוגל מעוצמה יהודית.

ידעתי שאני בא להילחם בשקרים ובהסתה שלהם שם ולחשוף את הצביעות שלהם עם שלל דוגמאות שהכנתי על התמיכה בטרור של ועדת המעקב וכמה היא פוגעת בחברה שלנו, ולא במפתיע הייתי הערבי היחיד בדיון שיעמוד מולם.

הבעיה היא שיו"ר הועדה צביקה פוגל החליט שהוא מעדיף לתת את הבמה והכבוד לאותם ח"כים תומכי טרור שמשפילים את אזרחי ישראל ויורקים על המדינה, הוא נתן להם להוציא את כל הרעל שלהם אבל לי הוא לא נתן את ההזדמנות לומר את מה שיש לי וגם דאג להעיף אותי באמצע הדיון כי העזתי להתפרץ לדברים של עאידה תומא סלימאן ובדבריו: "מדברת פה חברת כנסת ואתה שותק".

כן, הוא, תת אלוף במיל' שעומד בראש הועדה לביטחון לאומי- משתיק אותי, ערבי ישראלי ונכה צה"ל שמגן על המדינה כדי לתת את הכבוד לאחת המסיתות הגרועות ביותר שישבו אי פעם בכנסת ישראל!

ולהגיד שמדברת חברת כנסת אז אני אשתוק?! הוא שכח שהם עובדים אצלנו האזרחים ושאנחנו מממנים את המשכורת שלהם ומקבלים את הביזיון הזה שלהם! על מי אתה מגן?! על חברת כנסת שיושבת במפלגה שתומכת במחבלים ובג'נין ורואה בצה"ל רוצח ובמדינת ישראל אפרטהייד?! איזו בושה!

ובמקום לתת לי את ההזדמנות להשמיע שם בדיון את האמת כערבי ישראלי, מה שקרה זה שהח"כים הערבים אמרו את כל השקרים וההסתה שתיכננו ויצאו והשאירו ליהודים לדבר בינם לבין עצמם על ועדת המעקב העליונה בדיוק כמו שרצו בלי שום עימות עם קול אחר בחברה הערבית...

ואל תטעו מה שח"כ צביקה פוגל עשה זה לא לפגוע בי- זה לפגוע בכבוד הלאומי של מדינת ישראל.

עאלק עוצמה יהודית - ככה נראית רפיסות יהודית!