תחום אימון מרווקות לזוגיות נחשב לאחד התחומים המתפתחים והמבוקשים במגזר הדתי. רווקים ורווקות שנואשו לקשר משמעותי מבינים כי הם זקוקים לעזרה מקצועית.

למישהו שילווה אותם יד ביד בתהליך הדייטינג, ינתח איתם את הפגישות, ישקף להם את היתרונות והחסרונות של כל מועמד, יעזור להם להבין מה תוקע את הקשר מלהתקדם ויביא איתו מבט חיצוני אובייקטיבי, אבל כזה שמגויס בצורה מלאה לאינטרס שלהם.

היכנסי כאן לשידור החי לכנס הדיגיטלי של 'בקרוב זה בא' - פותחים את הלב!

שלום אני חיה ממן, MA בלימודי חינוך ומשפחה ומאמנת בכירה. בעשור האחרון הייתי בקשר קבוע עם רווקים ורווקות וזכיתי ללוות השנה 45 קשרים שהגיעו לחתונות. לא קל להיכנס לתחום האימון הזוגי, תחום שמצריך אינטליגנציה ריגשית מפותחת, רגישות מיוחדת וחדות מחשבה, זאת לצד היבטים שיווקיים של בניית מוניטין וקהילת לקוחות. אבל אם החלטת שזו השליחות שלך, כמו שאני החלטתי, אני מזמינה אותך לקורס שיעניק לך הכשרה מלאה ותפתח לפניך את כל הדלתות.

הקורס יורד לקרביים של תהליך החיפוש הזוגי ונוגע בנימי הנפש הדקים והעדינים ביותר. הוא עוסק בפחדים, במוסכמות חברתיות, בפרדיגמות קשוחות, בסטריאוטיפים, בחרדות ובפרפקציוניזם פנימי, אך גם באמונה שכל אחד מאיתנו ראוי ובתקווה אמיתית לעתיד. את תחקרי נושאים כמו אינטימיות רגשית, פגיעות, קבלת החלטות ושיקוף עצמי, אשר ישפרו את יכולתך להנחות אחרים ויעניקו לך הזדמנות לעשות שינוי משמעותי בחייהם של אחרים ולצאת למסלול קריירה מספק ומתגמל. אבל זה לא הכל.

כשהחלטתי לבנות קורס למאמנות פו"פ ולהעביר את הידע שלי הלאה, ידעתי שהוא צריך לתת מעטפת מקצועית מלאה ולכן במקביל לבניית הסילבוס הראשי גייסתי לקורס שלי ארבעה מרצי אורח מומחים בתחומם, קולגות שאני מעריכה ועוקבת אחריהם שנים, שיציפו ארבע נושאים שכל מי ששואף לאמן רווקים ורווקות, חייב להתעכב עליהם.

הראשון הוא ד"ר מולי גרוסמן - מייסד וראש מרכז המטפלים "פנימה", מטפל פרטני, זוגי ומינית מוסמך. ד"ר גרוסמן יעניק למשתתפות הכוונה להתמודד עם חסמים הקשורים לאינטימיות מינית בהקשר של פיתוח קשרים חדשים. הוא ייתן כלים שיעזרו לזהות פגיעה מינית אפשרית אצל מאומנים כמחסום לפיתוח קשר חדש וידריך מה לעשות במקרים כאלה ולמי לפנות להמשך טיפול (ואולי כאן חשוב להדגיש שכמאמנות תחום העבודה שלנו מתמקד באימון משימתי ותודעתי ובמקרים שבתחום הנורמה. מקרים של פוסט טראומה המצריכים טיפול ריגשי, מופנים לבעלי מקצוע מתאימים).

הרשמי כעת לכנס הדיגיטלי של 'בקרוב זה בא' - פותחים את הלב!

ד"ר ציפי ריין - דוקטור לפסיכולוגיה, ראש מכון ריין להדרכה וייעוץ משפחתי. ד"ר ריין תציג למשתתפות את עולם הטיפול הזוגי וכיצד ניתן ליישם תובנות ממנו במסע הרווקות, כדי למנוע מראש משברים פוטנציאליים אפשריים בין הזוג המיועד.תמר ניזרי - מייסדת בית הספר לאמנות "מכון תמר" ומאמנת בכירה. תמר ניזרי מביאה כלים מעולם האימון הכללי לתחום הזוגיות. המשתתפות תקבלנה תובנות לגבי טכניקות אימון יעילות, מיומנויות תקשורת ואסטרטגיות התפתחות אישית שניתן ליישם כדי לתמוך ברווקים ורווקות במסעם.

רחלי הומינר - מייסדת אתר "הבאר", שדכנית ומחברת לבבות. רחלי הומינר תציע היכרות עם עולם השידוכים, ותספק למשתתפות תובנות חשובות כיצד לזהות התאמה פוטנציאלית מתוך ניסיונה כשדכנית.

ארבעת המרצים הללו יעניקו בוגרות הקורס הבנה וידע מעמיק הרלוונטי לתחום הזוגיות. המומחיות שלהם תעצים אותך להשפיע באופן משמעותי על חייהם של המחפשים אהבה. למעשה, על ידי הצטרפות לתוכנית זו, לא רק תשפרי את כישוריך המקצועיים אלא גם תחווי צמיחה והגשמה אישית. המסע שלך איתנו ישפיע לא רק על הקריירה שלך אלא גם על חייך הפרטיים, ויעניק לך תחושת מטרה וסיפוק.

כל נושאי הקורס מפורטים בסילבוס עשיר ומרתק השואב השראה ממיטב הספרות המקצועית היום, ממחקרים פסיכולוגים עדכניים ומניסיון רב שנים של ליווי מאות זוגות מתוך המגזר לחיי נישואין מלאים ומספקים. אני מזמינה אותך להוריד אותו עוד יום לגלות את השליחות החדשה שלך.

ביום שלישי הקרוב י"ב באלול 29.8 יתקיים כנס ללא עלות עם מרצי בית הספר להכשרת מאמנות לחתונה 'בקרוב זה בא' לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה.

חיה ממן, ד"ר ציפי ריין, ד"ר מולי גרוסמן, רחלי הומינר ידברו על כל מה שמאמנת לחתונה צריכה לדעת! כלים שיכולים לאפשר גם לך לקחת חלק בשליחות בנושא הכי בוער במגזר.

משך הלימודים 18 מפגשים ועוד 8 מפגשים של ליווי בסטאג‘ סה“כ 26 מפגשים.

בימים: שני בבוקר בין 9:30-13:30 בפתח תקווה | שלישי בין 17:00-21:00 בירושלים

מפגשים פרונטאליים בפתח תקווה וירושלים ואפשרות ללמוד במקביל בזום.

מהרי להירשם שיעור ללא עלות עם חיה ממן