טל שמידט
טל שמידטצילום: אילת השחר פורטל

"הייתי בתקופה של משבר, לא ידעתי איך לעזור לעצמי.. נשארתי ככה שנתיים."

"ידעתי שאני חייבת עזרה- לא היה לי את האומץ לפנות לעזרה..."

"אני יודעת שאני חיה על 50 אחוז ממה שאני יכולה להיות. אין לי מושג איך עושים שינוי".

"התייאשתי. מעצמי. מהעולם. ניסיתי כל כך הרבה וכל פעם נכשלתי..."

הכאב וההתמודדות מציפים את הלב לא מעט פעמים. ולא תמיד יש לנו את הכלים לעזור לעצמנו, ואז אנחנו נשארים תקועים והמצב מחמיר. כי לא תמיד יש לנו את האומץ, היכולת והכוח להתמודד עם האתגרים שלנו בחיים.

החזון של טל שמידט, מייסדת ביה"ס להכשרת מאמנות בגישה טיפולית שלכל אישה יהיה את ארגז הכלים ליציבות פנימית. שכל אישה תהיה המאמנת של עצמה.

להרשמה לאימון לייב עם טל שמידט לחצי כאן

גם בליווי האישי שטל עושה וגם בתוכנית הכשרת מאמנות החלום של טל זה שיהיה לכל נשמה בעם ישראל את הכלים לעזור לעצמה, לא להיות תלויים במטפלים ובמאמנים, אלא לרכוש פעם אחת את ארגז הכלים המקצועי להיות המאמנת של עצמך.

זו תמציתו של החזון של טל שמידט, שבעצמה עברה את המסע הזה. "הייתי תלויה במטפלות רגשיות. עברתי מסעות מורכבים בתוכי, הלכתי ל-5 מטפלות, הרגשתי שאני תלויה בגישה בתפיסה ובתהליך של המטפלת, בלי להבין מה קורה איתי באמת. החלטתי ללכת ללמוד בעצמי- ושם הגיע הריפוי שלי. שהבנתי את עצמי. בהתחלה למדתי טיפול והרגשתי שזה לא מספיק בונה את הווה והעתיד, אלא בעיקר מרפא את העבר. ואז למדתי את האימון- והגעתי לשילוב ביניהם, שריפא אותי מבפנים, ובזכות המסע שלי זכיתי ללוות אלפי נשים במסעות הפנימיים שלהם, בשילוב של האימון והטיפול".

וזה מחזיק מעמד. אישה שלומדת את הכלים, מבינה את התהליכים בתוך עצמה ויודעת לזהות איך לעזור לעצמה וגם ליצור את השינוי בתוכה- זה מרגיש כמו גאולה פנימית-

"הכלים אצל טל הם לא רק תיאורטיים הם יורדים למעשה, את יוצאת עם ארגז שלם של כלים. למדתי לאהוב את עצמי, לקבל את עצמי וגם לקבל את העבר שלי ואת מי שהייתי, ואני יודעת לחבק את זה היום. מה שאני מרגישה עכשיו זה גאולה פרטית." משתפת בוגרת התוכנית.

אם גם את רוצה לטעום את הטעם המיוחד של להיות המאמנת של עצמך - באימון לייב עם טל שמידט, ביום שני הבא, כח תמוז, בשעה 21:00

לחצי כאן להרשמה