כנס עם טל שמידט והרבנית ימימה
כנס עם טל שמידט והרבנית ימימהננה שטצקי

השבוע התקיים בבית הספר לאימון בגישה טיפולית כנס סיום למחזורים 4-5, עשרות נשים למדו, תירגלו, התנסו ובעיקר - השתנו בעצמם במהלך השנה האחרונה בצורה שיכלו רק לחלום עליה.

אחוז גדול מהבוגרות כבר התחילו לעבוד בפועל כמאמנות ומסייעות לנשים נוספות להגשים חלום.

בין הנשים שסיימו בשבוע שעבר את הלימודים בבית הספר היו גם מאמנות מנוסות ביחד עם נשים שלא הכירו את עולם האימון לפני כן, מכל גווני הקשת הדתית והחרדית ובמגוון גילאים. המשותף לכל הנשים בכנס הסיום - שכולן מעידות על שינוי דרמטי בחייהם האישיים.

א' אחת מבוגרות המחזור הרביעי משתפת:

"עברתי מסע מטורף, יש פה כלים שאני משתמשת בהם ביום יום ואפילו בעלי וחברות שלי למדו את הכלים. דברים שלמדתי כאן פשוט שינו לי את החיים".

בוגרת נוספת שיתפה בפידבק שקיבלה מהבית: "נרשמתי בשביל שיהיה לי סיבה לקום בבוקר, זה היה מסע קסום. הבן שלי אמר לי שיש לי הרבה יותר שמחה, וחיות. הודו להשם כי טוב כי לעולם חסדו! אני כל כך מודה ומתרגשת".

גם מ' (בת 40) שיתפה בהתרגשות בתהליך שעברה בלימודים משני החיים בבית הספר של טל: "כשהגעתי לימודים, לא הערכתי את עצמי, הרגשתי כמו ילדה קטנה בעולם. עם הלימודים הפכתי להיות גדולה יותר: מילדה קטנה שבוכה כל הזמן על מר גורלה, הפכתי לאישה עם כלים. למדתי שאני לא חייבת להיות הנזקקת, אני מסוגלת להיות זו שעוזרת לאחרים. אני לא מסכנה! אני הפרס! אני מתנה לעולם!".

בוגרת נוספת מתארת: "כשהתחלתי את המסע המטורף הזה הרגשתי שאני כמו ציפור שמוטת כנף בתוך כלוב. היום ברור לי שאני עם כנפיים ואני לא נשארת בכלוב, אני יוצאת ממנו, התחלתי לעוף".

דימוי נוסף של בוגרת התוכנית הכשרת מאמנות: "הגעתי עם משקפיים מלאות באדים שרואות את המציאות שלי בצורה מטושטשת ומיואשת, במהלך הלימודים קיבלתי משקפיים חדשות, משקפיים של בת מלך, אלו משקפיים בלתי נראות, שהולמות אותי, ומוציאות את היופי שבי ואת היופי של העולם!"

טל שמידט, מנהלת בית הספר לאימון בגישה טיפולית מקיימת וובינר ביום שני הקרוב (17.7) בשעה 21:00 בזום - אם גם את רוצה לעבור שינוי משמעותי שכזה בחייך - כאן המקום להירשם <<<

כלים ברורים ודרך מסודרת

כאמור, חלק גדול מבוגרות המחזור הרביעי והחמישי של בית הספר כבר התחילו את דרכם כמאמנות של נשים אחרות. אחת הבוגרות, מלומדת נסיון בקורסים רבים בתחום ההתפתחות משתפת על הייחודיות של התוכן המסודר שקיבלה בבית הספר של טל שמידט:

"זו לא פעם ראשונה שאני מסיימת לימודים, הפעם בלימודים האלה אני מרגישה שהחלום של לאמן מתחיל להתגשם. אני רואה שהכלים עוזרים ופותרים בעיות. תמיד הגעתי עם אש ללימודים, אבל הפעם יצאתי עם כלים ברורים ודרך מסודרת!"

זה אמיתי? איך זה יכול להיות?

טל שמידט, מנהלת בית הספר מסבירה את ההגיון הפשוט שעומד מאחורי ההשפעה העצומה של הלימודים בבית הספר על התלמידות: "כמי שהגיעה מעולם האימון והטיפול הרגשי, הבנתי את הצורך לשלב את שניהם ביחד ולחבר אותם לעולם הפנימי של היהדות שממנו אני שואבת את החיות שלי. מכירה את זה שאשה הולכת לטיפול רגשי, מדייקת מנתחת, שופכת ומשתפת אך לא רואה את האופק לעתיד? זה בדיוק הסיבה שצריך גם את התוכן מעולמות האימון ולא מספיק רק לגעת בכאב דרך הטיפול.

מצד שני; מכירה את זה שאשה הולכת לאימון אישי, מדברים איתה על רצונות וחלומות, היא קובעת יעדים ומדדים, אבל למרות הכל היא לא מצליחה לזוז קדימה כי ההמנעות שלה 'יושבת על משהו'' רגשי מהעבר? זה בדיוק המקום שצריך גם את הטיפול הרגשי.

ומעבר לכל: בבית הספר לאימון בגישה טיפולית, הכנסתי תכנים מיותר מ ל300 מקורות יהודיים, וזיקקתי את השיטה כך שכל אישה מקבל עשרות כלים פרקטיים, כאלו שהיא הולכת איתם הביתה ומשפיעה על החיים שלה בכוחות עצמה, הכלים נשארים איתה לכל החיים, והביטחון העצמי והידע מאפשר לה להש

כנס הסיום
כנס הסיוםיח"צ

תמש בכלים הללו הלאה כדי להמישך ולאמן בגישה טיפולית נשים נוספות"

בשבוע הבא, יום שני בערב בשעה 21:00 טל שמידט מעבירה וובינר שבו היא תדגים בפועל שלושה כלים נשמעותיים שנלמדים בבית הספר לאימון בגישה טיפולית. מנסיון של אלפי נשים שהיו בוובינרים הקודמים של טל - זה לא עוד וובינר של ידע חשוב או מעשיר, זה מפגש שיש בו תרגול חוויתי ומשנה חיים. לא כדאי לכן לפספס אותו. שיתוף לדוגמא מאישה שהשתתפה בוובינר של טל-

"פעם ראשונה שאני מבינה את עצמי. נכנסתי מתוסכלת מאד מעצמי, ויצאתי עם הבנה ברורה על הנפש שלי. הגעתי עם אמונה ורצון לשינוי 10, ויצאתי על 100. תודה טל."

להרשמה לוויבנר שיתקיים ביום שני הקרוב 17.7 (בשעה 21:00) לוחצים כאן <<<

מסיימים מחזור
מסיימים מחזוריח"צ