הפגנת הימין בירושלים
הפגנת הימין בירושליםצילום: Levi kolton

מארגני עצרת המיליון של הימין בתל אביב, שתתקיים ביום ראשון הבא 23.7 ערב תחילת החקיקה של הרפורמה המשפטית והעברת חוק צמצום עילת הסבירות, פתחו גיוס המונים למימון העצרת.

תירמו למימון עצרת הימין בתל אביב >>

בהודעה שפרסמו המארגנים נכתב כי "אנחנו פונים לציבור להיות שותף בעלות הגבוהה כשי שהעצרת תוכל לצאת אל הפועל. זהו המהלך החשוב והקריטי ביותר כעת לעתיד מדינת ישראל ואם נאבד את יכולת המשילות של הממשלה מדינת ישראל תהפוך לדיקטטורה בה כל מיעוט קטן ואלים כופה על הממשלה מדיניות בניגוד לרצון הציבור. לא יתכן שכמה אלפי פורעי חוק המבקשים לפגוע בממשלת הימין ישתיקו מדינה שלימה. נקרא לנבחרי הציבור שלנו להשלים את החקיקה ולתקן את מערכת המשפט, למען זהותה היהודית של המדינה, חיילי צה"ל, תושבי שכונות דרום תל אביב ועתיד ההתיישבות היהודית ביו"ש".

תירמו למימון עצרת הימין בתל אביב >>

ההפגנה תתקיים ביום ראשון הבא (23.7) בצומת קפלן בתל אביב, מול קריית הממשלה בתל אביב, שנהפכה בחודשים האחרונים למעוז ההפגנות של השמאל. מאחורי העצרת עומדים ארוגני הימין שארגנו את עצרת המיליון שהתקיימה עם פתיחת כנס הקיץ של הכנסת בירושלים, ובכוונתם לשחזר את ההצלחה ולהוציא שוב את מאות אלפי תומכי הממשלה לבוא ולהביע את תמיכתם.

יו"ר תנועת תקומה 2023 ברל'ה קרומבי מוסיף: "ערב החקיקה נקרא יחד לנבחרי הציבור לא להסס, לא למצמץ ולא להיכנע לאלימות והסרבנות של קומץ אנרכיסטים שמנסים להשליך את עמדתם על מדינה שלמה. במדינה דמוקרטית הציבור הוא זה שמחליט מי יוביל את המדיניות ויקבל את ההחלטות, ולא האליטה התקשורתית. הציבור הימני לא יהיה יותר סוג ב'. לכן, אנחנו קוראים לציבור לבוא להפגין ולתמוך בממשלה. ביחד נקרא לממשלה לנהוג במשילות ולהתחיל להעביר את חוקי הרפורמה ואת התיקון הנצרך במערכת המשפט. אותם התיקונים שבהם תמכו בעבר יאיר לפיד, מתן כהנא, גדעון סער ועוד חברים מהאופוזיציה - שכעת מתנגדים לתיקון מתוך פוזיציה".

ח"כ אביחי בוארון, מראשי תנועת תקומה 2023 אומר: "אנחנו יוצאים למערכה על דמותה של מדינת ישראל - האם היא תחדש פניה, האם היא תצבע בגוונים נוספים, רעננים, חדשים או שצבע חד גוני ימשיך לשלוט בה.ערב ההצבעה הסופית על צמצום עילת הסבירות, צעד שיאפשר לממשלה ושריה, להוציא לפועל את המדיניות שהציבור דורש מהם לבצע, נגיע שוב כל המחנה הלאומי לקפלן בתל אביב לומר לנציגינו - העם איתכם, הצביעו בעד התיקון הנדרש והביאו שינוי לישראל".

תירמו למימון עצרת הימין בתל אביב >>