טל שמידט בכנס הגדול
טל שמידט בכנס הגדולערוץ 7

טל שמידט, מנהלת בית הספר לאימון בגישה טיפולית, מספרת על הסיבות שהביאו אותה לפתוח את התוכנית הכשרת מאמנות, תוכנית שמיועדת לנשים שמלוות נשים אחרות כבר בפועל: מאמנות, מטפלות ונשות ציבור.

קורס אימון למאמנות?! זה לא מיותר?

"ממש לא! כשפתחתי את בית הספר לאימון בגישה טיפולית, ייעדתי אותו לכל אישה באשר היא. כל אישה שרוצה כלים להכיר את עצמה ולחיות את הנשמה שלה ב100%. לאחר 7 מחזורים שנפתחו כבר ב"ה, נוכחתי לדעת שנשים רבות שכבר עוסקות בהווה בתחום הזה של אימון או טיפול רגשי, עושות עבודה מדהימה בקליניקה שלהן, אך ביחד עם זאת, בתוך הלב שלהם הם חשות חוסר ביטחון, שאין להם שיטה מסודרת לעבוד איתה. זה גרם לי להבין שיש צורך מהשטח שעולה ודורש לפתוח לימודים ייעודיים למאמנות ומטפלות".

סדר בארגז הכלים שלי

ש'', מאמנת מנוסה עם ותק של כמה שנים בקליניקה הפרטית שלה, היא אחת מעשרות הבוגרות של המחזורים האחרונים של בית הספר לאימון בגישה טיפולית, משתפת את השינוי שעברה כמאמנת מקצועית:

"כעת, בסיום הלימודים בבית הספר אני יכולה להגיד בפה מלא: קיבלתי את מה שהייתי כה זקוקה לו! עשרות כלים של אימון וטיפול רגשי, שאת רובם לא הכרתי כלל והם פתחו לי פתח לסייע לנשים רבות שלפני כן לא הייתי יכולה לעזור להן. ומלבד זאת, טל (שמידט, מנהלת בית הספר) לימדה אותנו לעשות סדר בארגז הכלים שלנו, יכולת הבחנה בין הצרכים השונים של המתאמנות והתאמה של תהליך מובנה מראש לאשה שרק 'מחפשת כיוון', אשה שצריכה חיזוק לזוגיות, או שהזוגיות שלה על סף משבר, לרווקות, למתמודדות עם דימוי גוף כואב, תלותיות ועוד מגוון נושאים וצרכים - לכל אחד מהם יש תהליך מובנה, עם כלים פרקטיים שפשוט עובדים ומשנים את החיים של הנשים איתן אני עובדת. כיום, אחרי כמה חודשים שאני כבר מטמיעה בקליניקה שלי את מה שלמדתי מטל - אני רואה איך יכולת האימון שלי נעשתה מקצועית יותר, משמעותית יותר, וברמה האישית - עם הרבה ביטחון ויציבות".

לכניסה ללא עלות לשידור החי : אימון לייב להכשרת מאמנות - כלים אמיתיים משני חיים שמגיעים היישר מבית הספר לאימון בגישה טיפולית - לחצי כאן

פתאום מצאתי את עצמי בעמדת יועצת לא רשמית

ח', אשתו של רב קהילה באחת מערי המרכז מספרת איך היא הגיע ללימודים בבית הספר של טל:

"אני בכלל עובדת כמזכירה במוסד ממשלתי, בלי שום הכשרה מקצועית מסודרת, למדתי קורסים ואפילו ארוכים- אבל לא הרגשתי שיש לי שיטה מסודרת. זה היה תיאוריה באוויר. פתאום מצאתי את עצמי עובדת במשרה נוספת, בהתנדבות מלאה כמובן, כיועצת לעשרות נשים מהקהילה, שראו בי כתובת לשיתוף וקבלת מילה מעודדת ועצה טובה.

כמובן שנעניתי לכל בקשה ואני שמחה בשיחות הנפש הללו, אבל עמוק בפנים חשתי פחד שאולי אני מזיקה, אולי אני פועלת בחוסר אחריות כלפי אותן נשים, עם כל הרצון הטוב שלי?! אחרי התלבטויות רבות והתייעצות עם בעלי החלטתי ללמוד בצורה מסודרת בבית הספר של טל - אני חושבת שזו אחת ההחלטות הנבונות ביותר שעשיתי בחיי. קיבלתי כלים פרקטיים לעזור לנשים במצבים פשוטים ומורכבים, ועל הדרך - לשדרג את איכות החיים שלי ושל המשפחה שלי עם אותם כלים מעולם האימון והטיפול שאני חושבת שכל אשה צריכה שתהיה לה אותם".

למי הוובינר הקרוב מיועד?

טל עונה: "ביום שני הקרוב אני עושה אימון לייב להכשרת מאמנות!

אז אם יש קליניקה לאימון או טיפול רגשי ואת מרגישה שחלק גדול מהזמן את שולפת באינטואיציה מדהימה, אך ללא סדר ושיטה מובנית - האימון לייב הזה יכול לעשות לך סדר בראש ובלב.

אם יש לך חלום לפתוח קליניקה וללוות נשים צעד אחד צעד למסע הפנימי של חייהם, לגעת בנקודת המרכז שתשפיע על כל מעגלי החיים שלה, אבל כל הנושא הנפשי נראה לך כמים שאין להם סוף שאפשר לטבוע בהם - באימון לייב הזה תוכלי לראות אם זה אכן שייך אלייך.

אם את רבנית או אשת ציבור ומצאת את עצמך אוזן קשבת ומייעצת לנשים רבות שרואים אותך כמגדלור של הקהילה, אך בינך ובין עצמך את יודעת שאת רק פועלת מלב אוהב אך אין לך את הביטחון שאכן העצות שאת נותנת לנשים אחרות הן אכן מועילות - חשוב שתדעי שאת לא לבד, ויש ארגז כלים שלם שתוכלי ללמוד ולהיטיב עם עצמך, עם המשפחה שלך ועם כל הנשים שיש לך השפעה עליהם כבר עכשיו".

לכניסה ללא עלות לשידור החי : אימון לייב להכשרת מאמנות - כלים אמיתיים משני חיים שמגיעים היישר מבית הספר לאימון בגישה טיפולית - לחצי כאן

ואם את בחלום להיות משפיעה על עם ישראל, אבל ברור לך שהמסע קודם כל מתחיל בתוכך, בינך לבין עצמך ובין כותלי ביתך-

האימון לייב הזה בשבילך. שתהיי המאמנת של עצמך!

הוובינר עם טל שמידט יתקיים ביום שני 17.7 בשעה 21:00 בערב, לחצי כאן כדי לתפוס מקום