חופה
חופהצילום: ISTOCK

בשנים האחרונות אימון רגשי לקראת חתונה מתחיל לצבור פופולריות רבה כפתרון לאתגר הרווקות המאוחרת, אחד המובילים בתחום הינו מכון 'עומק הקשר' שליווה כבר מעל 1,000 בנות לחופה, בעקבות ההצלחה החליטו במכון 'עומק הקשר' להעניק כמות מוגבלת של פגישת 'מפת הדרכים לחתונה' במתנה.

אימון אישי לזוגיות יכול לתרום רבות למתאמנות. התועלת המיידית שלו היא כמובן למצוא וליצור זוגיות טובה, ולהצליח לשמר אותה, אך הוא טומן בחובו גם תועלת רחבה ומתמשכת. במהלך האימון המתאמנת יוצאת למסע שנועד לזהות את נקודות החוזקות שלה ולהעצים אותן בדרך לחופה.

לחצי כאן להרשמה לפגישת 'מפת הדרכים לחתונה' - ללא עלות>>

"לכל אחת יש נקודות אור נפלאות", מסבירה נחמה ביטקובר, מייסדת מכון עומק הקשר שמתמחה באימון רגשי לקראת זוגיות "במהלך הפגישה אנחנו נבין לעומק מהי הנקודה שצריך לדייק כדי להתקדם בדרך לחתונה, נעצים את נקודות הטוב, נגלה מה המחסומים והאמונות המגבילות ונבין במה להתמקד כדי להגיע לחופה"

בשונה משיטות אימון אחרות שבנויות על כלי טיפולי אחד. במכון 'עומק הקשר' פיתחו שיטה ייחודית הבנויה על מגוון כלים טיפוליים עדכניים - אימון, גשטלט, פסיכודרמה, טיפול נרטיבי, יעוץ נישואין והדרכת כלות. וזו אחת הסיבות שהשיטה כל כך מצליחה.

השיטה של 'עומק הקשר' מהווה בשורה עבור בנות רבות שרוצות להתקדם בדרך לחופה, במקום לנקוט בגישה שמאשימה את המתאמנות, מאמנות המכון מספקות למתאמנות כלים וטכניקות איך להעצים את הטוב שבהן ועל ידי זה לשבור חסמים בדרך לחופה"

"כל כמה ימים אני מקבלת הודעה מרגשת על עוד בחורה שהתארסה בזכות השיטה" אומרת נחמה לסיום "זה מרגש כל פעם כאילו זה הפעם הראשונה, לראות בחורה שנכנסה אלינו לאימון כשהיא רווקה ויצאה מאורסת!"

פגישת 'מפת הדרכים לחתונה' הינה פגישת היכרות שנועדה לזהות את החסמים הייחודיים של כל בחורה ולתת לה תוכנית פעולה מעשית כיצד למצוא את הטוב שבה ולשחרר את החסמים האלו. עלות פגישה כזאת בדרך כלל הינה 350 ₪, אך בימים אלו מציע המכון את פגישת 'מפת הדרכים לחתונה' למספר מוגבל של בנות ללא עלות, הפגישות מיועדות לבחורות רציניות שרוצות לפרוץ חסמים בדרך לחתונה!

לחצי כאן להרשמה לפגישת 'מפת הדרכים לחתונה' - ללא עלות>>