דואר
דוארצילום: FREEPIK

בין אם הזמנתם בגדים מאתר אינטרנט או מדובר על חבילה שאתם אמורים לקבל מקרוב משפחה, הרי שבכל מקרה אתם עתידים לקבל שירות באחד הסניפים של "דואר ישראל". עם זאת, לפני ההגעה אל הסניף הקרוב לביתכם, ייתכן כי אתם חוששים מכך שתמתינו זמן רב מדי בתור שכן, במשך שנים רבות זו הייתה בעיה של ממש בסניפים רבים של "דואר ישראל". אולם, בשנת 2023 קיים פתרון יעיל, מתקדם ונוח לבעיה זו - פתרון עליו החלטנו להסביר לכם במהלך כתבה זו.

כעת אתם יכולים להזמין תור מראש באינטרנט

במסגרת שירות חדש שהושק בשנת 2021 כ"פיילוט" במספר סניפים נבחרים, "דואר ישראל" מאפשרת לקהל לקוחותיה להזמין תורים מראש בצורה מקוונת, כאשר הדבר מבוצע על ידי כניסה אל אתר זימון תורים . למעשה, הדבר מאפשר לכל לקוח שמעוניין לקבל שירות באחד מסניפי "דואר ישראל" להזמין תור על פי השעה והתאריך בהם הוא צפוי להגיע, כך שלא יצטרך להמתין זמן רב והכל יהיה רשום בצורה מאורגנת ומסודרת. כמו כן, חשוב מאוד להדגיש כי שירות זה אינו מביא ליתרון רק באשר לניצול יעיל יותר של זמן. כאשר כל לקוח יודע בדיוק מתי תורו, הדבר תורם לכך שהאווירה בסניפי הדואר תהיה נעימה יותר, זאת בניגוד למצבים בהם כל אחד רק מעוניין לסיים כבר עם ההמתנה הארוכה ומתנהג בגסות רוח שמביאה לאי נעימות. על כן, חשוב לציין כי שירות על ידי אתר זימון תורים אינה רק אפשרות מקוונת, מתקדמת ונוחה - מדובר בבשורה של ממש שמשפרת באופן ניכר את איכות השירות שכל לקוחות "דואר ישראל" יקבלו.

איך מזמינים תור לדואר בצורה מקוונת?

על מנת להזמין תור לדואר בצורה מקוונת, הדבר הראשון שעליכם לבצע הוא להיכנס אל אתר זימון תורים. לאחר מכן, עליכם לבחור את התאריך והשעה שאתם מעוניינים לקבל בהם שירות, אם כי חשוב לציין באותה הנשימה שרצוי שתבחרו במועד שאתם בטוחים שתוכלו להגיע בו שכן, במצבים בהם לא הזדמן לכם בסופו של דבר להגיע הדבר יוצר חוסר סדר בתורים של אותה השעה. אולם, במקרים כאלו ניתן גם לבצע ביטול תור לדואר . לאחר שנסגרתם על תאריך ושעה, כל שנותר לכם לעשות הוא למלא את פרטיכם האישיים כולל שם מלא, טלפון ותעודת זהות כך שהתור ישוריין עבורם. עם סיום שריון התור אתם צפויים לקבל SMS שיאשר כי הזמנתם תור לדואר ויעניק לכם את הקישור בו תוכלו לבצע ביטול תור לדואר. 

שורה תחתונה

העולם שלנו הוא דינאמי ובהתאם לכך הוא מתפתח בכל תחום בצעדי ענק. ובכן, תחום הדיגיטל אינו יוצא דופן שכן, מדובר על תחום שהולך ומתמזג עם כל היבט באשר לחיי היום-יום שלנו עם השנים, כאשר המטרה העיקרית פה היא לשפר את איכות חיינו ככל הניתן. ובכן, כאשר מדובר על הזמנת תורים מקוונת - אין ספק כי מדובר על התפתחות מבורכת שכן, מדובר על שירות יעיל שלא נראה כמותו מעולם.