כנס עת לאהוב
כנס עת לאהובצילום: נחשון פיליפסון

איפה אתם היום, ביום ראשון? מסתבר שאם אתם עדיין פנויים, תגיעו ביחד עם 3,000 מחפשי זוגיות לבנייני האומה בירושלים לכנס 'עת לאהוב' השנתי.

הכנס, שכבר הפך להיות שם דבר בעולם הזוגיות הדתית, משתדרג השנה עם עשרות שיעורים וסדנאות חדשים, מופע ענק עם נתן גושן ויונתן רזאל, ואפליקצייה ייעודית שדרכה ניתן יהיה לברר על כל משתתף בכנס.

"השנה, הכנס עומד בסימן 'לקרוע את הים'", מספר צוריאל גביזון - יזם פרויקט 252. "החלטנו להפוך את בנייני האומה לאווירה של ים, והנושאים ידברו על חסימות, זרימה בקשר, איך לא נשברים ואיך לא מתייאשים".

במהלך הכנס יתקיימו 10 סשנים של ספידייטים בהנחיית פנינה רייפמן ואריק מאיר. כמו כן, ניתן יהיה לקבל ייעוץ אישי אחד-על-אחד מכ-60 מאמנים לחתונה, ללא תשלום. 10 עמדות לצילומי תדמית גם יוצבו באירוע.

50 הרצאות יתקיימו במהלך יום הכנס, מפי מיטב המרצים והמאמנים לחתונה, ביניהם: הרב מנחם בורשטין, שירת מלאך, חיה ממן, רחלי הומינר, מיכל וולשטין, ד"ר ציפי ריין, מרים ויהונתן קליין, גל כהן, יסכה ויהונתן שומר, ועוד.

"זה הפנינג שלם. יום של כיף, של היכרות, של לימוד, של אווירה טובה ובעיקר - הטענה וצידה לדרך. אנחנו שמחים לחדש את המנהג העתיק של יום ט"ו באב, רק בצורה מודרנית ועדכנית", מסכם גביזון.

הכנס יתקיים כאמור ביום ראשון הקרוב, י"ב אב, 30.7 החל מהשעה 10:00 בבוקר, בבנייני האומה ירושלים. לרכישת כרטיסים לחצו כאן