קובי פרץ נגד רביב דרוקר
קובי פרץ נגד רביב דרוקרצילום: Yonatan Sindel, Flash90

הזמר קובי פרץ מגיב לסערה שעורר הפוסט שפרסם נגד מפגינים שתקפו רכב בזמן ששהו בו אמא ושלושת ילדיה הקטנים ובתיעודים מהאירוע הם נשמעים בוכים בהיסטריה ופחד.

"התמונות של הילדים זועקים 'אמא שלא יקחו אותך' וצעקו מבכי עוררו אצלי טריגר", שיתף פרץ לאחר שהעיתונאי רביב דרוקר קרא להחרים אותו בשל ההתבטאות נגד המפגינים, תוקפי הרכב.

קובי סיפר על העבר לפני שנכנס לכלא: "אני לא מאחל לאף אדם, אבל אני השארתי אישה ושלושה ילדים לבד לתקופה ארוכה, כשהייתי בבית אסורים ושמעתי מהילדים ׳אבא שלא יקחו לנו אותך ואנחנו נתגעגע'".

את התגובה כתב קובי לאחר שצפה בסרטון מספר פעמים: "ראיתי מול עיניי את הטראומה שלי בדמותו של אותו אבא, החוסר אונים שלו שיראה את הסרטון וידעתי מה עובר עליו, הבכי של הילדים שלא עוזבים אותך כשאתה חייב ללכת ועשיתי טעות ובסערת רגשות כתבתי תגובה חריפה מאוד ובדיעבד אומללה נגד אותם אנשים ששברו לאמא הזו את השמשה. ואני מדגיש, לאותם אנשים ספציפיים בלבד. אבל מיד, איתרו דווקא את התגובה הזו וניסו להפוך אותי עכשיו לשעיר לעזאזל של כל הרפורמה והמחאה".

לאחר ששיתף בסיפור האישי תקף פרץ: "הגדיל ועשה המגיש רביב דרוקר ש-מבין כל אלפי הקולות והתגובות שהיו, היה חשוב לו להתמקד דווקא בי וקרא לעשות עליי חרם. (אולי כי אני פרץ). מאז השידור, ענבל אישתי רק בוכה. כל הלילה אני מייסר את עצמי מה הייתי צריך לכתוב ולמה לא שתקתי כמו אחרים וקיללתי את הפוסט טראומה שלי מהמקום ההוא".

הוא שיתף: "שוב פחדים שלא תפגע הפרנסה ולא יחשבו חס וחלילה שאני נגד מישהו ובטח בגלל פוליטיקה וסרטים שחורים איך דווקא אני נפלתי ועוד בגלל עילת הסבירות שמה לי ולה".

אך הקריאה לחרם הביאה לטענתו לתוצאה הפוכה: "כל הכרטיסים שנשארו למופע הקרוב שלי בזאפה פארק הירקון נמכרו במהלך הלילה. (ותודה לקב"ה שמפרנס ומכלכל אותנו)".

"אז עם ישראל היקר, אין לי מילים", כתב. "אני עברתי שינוי כל כך משמעותי בחיי שלא הגיע לי ליפול שוב ואני מודה ונרגש מהתמיכה שאתם מעניקים לי ושהבנתם שניסו לעשות עליי סיבוב. אני זמר של כולם, אשכנזים, מזרחים, דתיים, חילונים והאחרונים שמעניינים אותי זה הפוליטיקאים.

קובי יצא בקריאה לחבריו האומנים: "התנסחתי גרוע בלהט הרגע ויש לי אחריות, אבל עצה שלי אליכם, עדיף לא להביע דעה פוליטית".