עם סיום המחזור ה-13 של מכון 'עומק הקשר' התיישבו נשות המקצוע לשיחת סיכום בה שיתפו בכלים שקיבלו במשך הקורס ועל התובנות כיצד לסייע לבנות רווקות למצוא את האחד.

מנהלת המכון נחמה ביטקובר ציינה כי נשות המקצוע עזבו כל אחת קליניקה מצליחה כדי "להתמקצע בנושא של הרווקות כדי לתת מענה לבנות רווקות שרוצות מענה מנשות מקצוע עם המון ניסיון וברוך השם אנחנו מסיימות את הקורס עם תגובות ממש מרגשות".

ענת קאשי, עו"סית, מטפלת ומדריכה הוסיפה כי "הצורה של הקורס זה משהו שאני לא קיבלתי באף מקום שלמדתי, זה משדרג את הלמידה".

פרטים והרשמה לשידור החי של מכון עומק הקשר לחצי כאן

הרבנית איילת הדאיה, מטפלת רגשית: "התבלטתי הרבה שנים איך אני עוזרת לבנות שמגיעות אלי לטיפול רגשי, איך אני מעלה אותן שלב להגיעה לחתונה. היה לי צורך לקבל עוד כלים מהתחום הזה ממש איך ללוות בנות לחתונה ממקום הרבה יותר רגוע ושמח ואחר כך להדריך אותן לחתונה".

שלומית כרמיאל, מאמנת ומנחת הורים סיפרה כי חיפשה כלים ממוקדים ומסודרים ללוות בנות שרוצות להתחתן. "במהלך האימונים יצא לי לפגוש לא מעט בנות בשלב הזה של החיים שמחפשות זוגיות ורציתי לקבל כלים יותר ממוקדים ומסודרים".

יעל מייסלס, מאמנת ועוסקת בהכשרת מאמנות שיתפה כי עלה הנושא של מציאת זוגיות "והרגשתי שאני מחפשת כלים מדוייקים, שאני רוצה לדייק וללמוד את הדברים היהודיים לאוכלוסיה הזאת עם הצרכים שלהן והמענים המדוייקים שיעזרו לי לעזור להן לכוון אותן".

ענת קאשי הוסיפה כי כיום כשהיא יושבת בקליניקה מול בנות "יש לי איזה משהו מאוד מאורגן וממוקד שאני יודעת להגיד, עם זאת אני עושה את זה ועם זאת אעשה את זה".

היא סיפרה כי לפני שהתחילה את הקורס, היא טיפלה בבחורה רווקה בת 41: "אני חושבת שאם הייתי עושה את הקורס לפני המפגש איתה, אני בטוחה שהייתי יכולה לקדם אותה".

"למדתי המון", הוסיפה ענת. "התחלתי להשתמש בכלים והפידבקים שאני מקבלת מהן זה אוסף אותן, ממקד אותן, פתאום התחילו לחשוב על כל מיני שאלות שעולות סביב הנושא הזה ויש להן תובנות". היא סיכמה שזה משהו שיכול להוביל לזוגיות.

הרבנית הדאיה סיפרה על הכלים שקיבלה בקורס: "קיבלתי כלים מאוד מדויקים וממוקדים, המקום שמאפשר לשאול הכל בלי ביקורת, העין הטובה, מתאמנת אמרה לי 'פעם ראשונה שאני יושבת מול מישהי ואין ביקורת'".

שלומית כרמיאל שיתפה כי מעבר לכלים שקיבלה בקורס, "פגשתי חבורת נשים מהממות שכולן בעלות עין טובה וממוקדות ברצון לעזור לבנות בתים בעם ישראל, לבנות עוד משפחות".

לדבריה, "אני מאמינה שמי שתשתתף בקורס קודם כל תידבק בעין הטובה הזאת ותוכל להעביר אותה הלאה".

יעל מייסלס שיתפה: "הכלים שקיבלתי ממש מדייקים את העבודה שלי ואת הכלים שאני נותנת, כך שכל התלבטות וקושי שהמתאמנת הביאה, יכולתי להביא את המענה שמדוייק לה".

היא ממליצה על הקורס: "אם את מתלבטת אם לבוא לקורס, ואת מחפשת מענה מדוייק ואת מחפשת קורס ממוקד וכלים שאת יכולה להעביר אותן לקליניקה וממש להתמחות בסוגיות שעומדות על הפרק בתחום של הרווקות, ממש להבין את הבנות שמגיעות אליך על השלבים שהן עוברות, זה המקום שלך להגיע ולקבל את הכלים וליישם".

במהלך הכנס שיתקיים ביום שני כה' אלול 11.9 בשעה 20:00 בזום, ישא דברי ברכה הרב שמואל אליהו, וכן יתקיים פאנל מקצועי עם המאמנות הוותיקות של מכון עומק הקשר, בו הם ישתפו חוויות אישיות כיצד הן עזרו למאות בנות לשבור מחסומים ולהתארס. גם השחקנית רחלי מושקוביץ (תיאטרון לחישה) תשתתף בכנס ותמחיש בקטעי משחק סצנות מחייה של מאמנת לחתונה.

פרטים והרשמה לשידור החי של מכון עומק הקשר לחצי כאן

המנהלת נחמה ביטקובר סיכמה: "אני מודה להשם ומקווה שהכלים האלה שלמדו באמת יעזור לעוד בנות להתחתן בשמחה ואהבה, לחזור הביתה לאיש שלהן שאוהב אותן".