בין כל המאות הרבות של הפנויים והפנויות שגדשו את כנס 'עת לאהוב' השלישי מצאנו גם את חברת הכנסת מיכל וולדיגר, סגנית שר האוצר שמתקשה להסתיר את התפעלותה מהמיזם.

"ראיתי הרבה אנשים מחייכים, שטוב להם, ראיתי עד כמה השתפרנו. זה נהיה כמו פסטיבל, לא מקום שהולכים בו עם פנים עצובות. ראיתי מאפרים, ראיתי עמדה של צילומים, וזה מאוד חשוב בעולם דיגיטלי, עולם היח"צ שאנחנו חיים בו. חשוב ליח"צ את עצמנו", אומר וולדיגר.

סגנית השר מברכת את 252, עיריית ירושלים וערוץ 7 על קידומו של המפעל החשוב שאותו לדבריה כדאי וניתן לקיים לא רק פעם בשנה, אלא פעם בחצי שנה.

את החיוך והאמונה רואה חבר הכנסת וולדיגר כטיפ שלה לזוגיות עבור המחפשים. "להאמין שבסוף זה מריבונו של עולם. אני חיה בתודעה שלא עליך המלאכה לגמור אבל אי אתה רשאי ליבטל ממנה. אנחנו לא יודעים מה יהיו התוצאות, אבל חובה עלינו לעשות את המקסימום. כשאנשים מגיעים ואומרים שנגיע, נחפש, נשמע ונלמד, זה הטיפ הגדול ביותר שאני יכולה לתת".

לטעמה של וולדיגר גם הממסד והמדינה יכולים לסייע לפתרון אתגר הרווקות המאוחרת, וזאת בקיומו של שיח ער בתיכונים אודות הנושא ומתוך כך להיות בעמדה בה אין חשש או בושה מבקשת עזרה. "יש מי שזה בא להם בקלות ויש מי שזה יותר קשה עבורם, לבקש ולהיעזר, יש הרבה אנשים מקסימים כמו פרויקט 252 שהרימו פרויקט מדהים והמדינה יכולה לתת לכך את השמיכה הרחבה ולאפשר את האירוע הזה, ואני מקווה שנלך ונעמיק את המשאבים שאנחנו משקיעים בכך, גם כמדינה".