אוהדי הפועל ירושלים. היו"ר המיתולוגי נפטר
אוהדי הפועל ירושלים. היו"ר המיתולוגי נפטרצילום: אודי ציטיאט, מנהלת הליגה

אוהדי הפועל ירושלים הצעירים מכירים את גיא הראל ששימש כמנכ"ל המועדון בשנים האחרונות. אך הסיפור של משפחת הראל בהפועל ירושלים מתחיל דור אחד לפני, כאשר אביו של גיא, אבי שימש כיו"ר המיתולוגי של המועדון האדום מהבירה.

היום (רביעי) הודיעה ירושלים על פטירתו הפתאומית של היו"ר המיתולוגי הראל, ששימש בתפקיד זה החל מסוף שנות ה-80 ובתחילת שנות ה-90.

"משפחת הפועל ירושלים המומה, כואבת ואבלה את מותו הפתאומי של אבי הראל, יו"ר הקבוצה בסוף שנות ה-80' ובתחילת שנות ה-90', ואחד מאנשי המפתח בסיפורה של הפועל ירושלים כמועדון", ספדו בירושלים.

"אבי, בשר מבשרה של הפועל, איש המשפחה האדומה בכל רמ"ח איבריו, היה דמות רבת משקל בדרכו של המועדון להפוך אחד מהמועדונים המובילים בכדורסל הישראלי. נאמנותו הרבה להפועל באה לידי ביטוי בשנים קשות כלכלית, בהן עשה ימים כלילות כדי להוסיף ולבסס את המועדון לקראת תור הזהב שיגיע בזכייה הראשונה בגביע המדינה בעונת 95-96.

אבי, אביו של מנכ"ל המועדון לשעבר גיא הראל, מעולם לא עזב את המועדון. נוכחותו החמה בלטה בכל מגרש בארץ ובעולם. אהבתו העזה למועדון ניכרה בעשרות רבות של שנות התמדה והקרבה בעבור הצלחתו של המועדון - כאיש הנהלה וכאוהד מושבע.
הפועל משתתפת בצערם הכבד של משפחת הראל; אשתו דינה,
ילדיו גיא יובל וערן ובני ביתם. אבי יקר, נוח על משכבך בשלום. נתגעגע".