בנצי גופשטיין
בנצי גופשטייןצילום: Yonatan Sindel/Flash90.

בארגון להב"ה מקיימים בימים אלו את פרויקט "נופש לכל ילד", במסגרתו פועלים בארגון למימון חופשות עבור אמהות חד הוריות לילדים, שהפסיקו קשרים מעורבים עם ערבים וחולצו בידי הארגון מכפרים.

במסגרת הפרויקט, בלהב"ה מיפו את האמהות המצויות במעמד סוציואקונומי נמוך, המגיעות מרקע קשה, שבגינו גם נקלעו בעבר למערכות יחסים עם ערבים, והחליטו להעניק להן מימון מלא לחופשת קיץ עם ילדיהן.

מדובר באמהות וילדים שלא יצאו לחופשה מזה שנים רבות, וחלקם הגדול לא יצאו לחופשה מעולם.

עזרו גם אתם בחילוץ וסיוע להצלת בנות ישראל

אתמול, שלחה אחת האמהות שעתידה לצאת לחופשה עם ילדיה במסגרת הפרויקט את ההודעה המרגשת הבאה ליו"ר הארגון, בנצי גופשטיין: "בנצי היקר, סיפרתי עכשיו לשני הילדים על היציאה לנופש עוד שבועיים. אין לך מושג איך הם קפצו משמחה. רק אתם שמלווים אותי בתקופה הקשה שאני עוברת, אם זה בקושי לפרנס את הבית, אם זה בקושי להצליח להעניק לילדים יחס כמו שצריך, יודעים כמה אני והם זקוקים לזה".

היא הוסיפה: "זה כמו אוויר לנשימה באחת התקופות הקשות בחיי. אין לי מילים להודות לך, לאשתך, ולכל אנשי להב"ה המדהימים על עבודת הקודש שלכם".

בלהב"ה קוראים לציבור להירתם ולהיות שותפים בפרויקט החשוב: "כולנו יוצאים מדי קיץ לחופשה משפחתית כדי להתרענן ולצבור כוחות. אבל יש כאלה שצבירת הכוחות כדי להצליח להמשיך לחיות חשובה עבורם פי כמה - ואלו אותן אמהות וילדים שחיים ומתקיימים כל השנה בתנאים קשים. לכן הקיץ, כל אחד לוקח על עצמו לשלם על עוד ילד - ילד יהודי, שהוא אח של כל אחד מאיתנו. היו שותפים עצמנו במצווה החשובה הזו".

עזרו גם אתם בחילוץ וסיוע להצלת בנות ישראל