מפגין מול גלי צה"ל
מפגין מול גלי צה"לצילום: flash90

אלון לי גרין, ראש תנועת ׳עומדים ביחד׳, ישדר היום (ו׳) תוכנית שלמה בתחנת הרדיו הצבאית ׳גלי צה"ל׳, שבה ידבר ׳על הכיבוש׳, כך כלשונו.

התכנית שש בשישי בגלי צה"ל מוגדרת כתכנית אורח שבה כל שבוע מגיש אורח מתחום החברה התרבות והאמנות תכנית בה הוא מציין שש הערות על השבוע. הערב יגיש את התכנית אורח קצת חריג - אלון לי גרין יו"ר ארגון השמאל עומדים ביחד.

גרין הוא בעל רקורד ׳מרשים׳ בדעותיו הקיצוניות, וקרא בין היתר לעהד תמימי ׳כדוד מול גוליית׳, קורא למחבלים ׳לוחמי חופש׳, אפילו מחאת קפלן כבר איבדה ממנו סבלנות ובן כספית כינה אותו: "תומך טרור".

ח"כ טלי גוטליב תקפה: "כמה מטומטמים אנחנו לאפשר לתומך טרור אלון לי גרין להיות מגיש בגל"צ? רק קבלו הצצה קטנה לתמיכתו בטרוריסטים ופגיעתו הנוראית בחיילי צה"ל ובכבודם. אדוני שר הבטחון לטיפולך הבהול".

בעקבות המקרה פנה הבוקר במכתב בהול שי גליק מנכ"ל בצלמו למ"מ מפקד גלי צה"ל בדרישה למנוע ממנו להגיש את התכנית: "מי שקורא לסרבנות פקודה ומי שקורא למי שפוגע בחיילי צה"ל לוחמי חופש וגיבורים לא ראוי לאחוז את המיקרופון של גלי צה"ל. מר גרין יכול לשדר באל גזירה לא בגלי צה"ל. גלי צה"ל הינו הבית של החיילים".

גלי צה"ל טרם מסרו תגובה.