הרב קוסטינר בהפגנה למען עמירם בן אוליאל

השרה לשעבר ויו"ר מפלגת העבודה מרב מיכאלי קוראת לשר הביטחון לשלול את ההסדר עם ישיבת מצפה רמון בעקבות דבריו של ראש הישיבה הרב צבי קוסטינר.

"רב בכיר מהציונות הדתית קורא לשחרר את הטרוריסט שרצח את בני משפחת דוואבשה. ככה נראים תומכי הטרור היהודי. ראש ישיבת ההסדר במצפה רמון. איש מסית מלא ברעל שכבר קרא בעבר לתלמידיו לסרב לשרת עם נשים בצה"ל. פועל נגד להט"ב ומצעדי הגאווה בעיר. אדם שהמוסד שלו מתוקצב כהוגן על ידי מדינת ישראל. אני קוראת לשר הביטחון לשלול את ההסדר של הישיבה עם צה"ל, כל עוד הוא עומד בראשה. מדינת ישראל וצה"ל לא יכולים לעשות עסקים עם תומכי טרור", אמרה מיכאלי.

הרב קוסטינר קרא בהפגנה למשפט צדק לעמירם בן אוליאל שהורשע ברצח בני משפחת דוואבשה, "הוא לא עשה שום דבר. זו העוולה הכי גדולה".

מטה "צדק לעמירם" הגיב לדבריה של מיכאלי "היינו מצפים ממרב מיכאלי שאמונה על זכויות אדם שתאבק למען בן אוליאל שכל הרשעתו מסתמכת על הודאה שהוצאה ממנו בעינויים קשים. אך שוב אנו נוכחים לדעת שזכויות אדם מבחינתה הם רק לערבים. הרשאת השוא של זדורוב מחוירה לעומת זו של בן אוליאל. אנו דורשים משפט צדק לעמירם שבו מאשימים ע"פ ראיות ולא בעזרת עינויים".