מעניק כוחות על?
מעניק כוחות על?צילום: iStock

ילד בן 8 מבוליביה הובהל לבית החולים לאחר שהרים עכביש ארסי כדי שינשך אותו, על מנת לקבל כוחות על טבעיים.

הילד, מעריץ גדול של ספיידרמן, כנראה התבלבל בין הסיפור והמציאות, ולאחר שמצא עכביש ארסי מסוג אלמנה שחורה, קיווה שאם הוא יינשך על ידיו הוא יזכה בכוחותיו של איש העכביש.

הילד, ששמו לא פורסם, מצא את העכביש הארסי מסוג אלמנה שחורה מתחת לאבן והניח אותו על גב ידו על מנת שינשך אותו. לאחר הנשיכה, הוא החליט לשמור את האלמנה השחורה בתוך כלי זכוכית בחדר שלו, בלי לעדכן את הוריו על הדייר החדש בבית.

לרוע המזל, החלום לקבל את כוחותיו של פיטר פרקר התנפץ שלוש שעות לאחר מכן כאשר הילד החל להרגיש רע מאוד יחד עם התכווצויות שרירים בכל הגוף. הוא הובהל לבית החולים על ידי הוריו, שם הרופאים זיהו במהירות את הנשיכה וטיפלו בו, עד שמצבו התייצב לאחר כחצי שעה.

ארנסטו ואסקז, מומחה למחלות המועברות על ידי חיות, אמר בראיון לרשת EFE כי הוא חושש ממקרים דומים. לדבריו, יש צורך לחנך את הילדים להבדיל בין דמיון ומציאות ולהזהיר אותם מעכבישים ארסיים ומסכנות שקיימות בטבע.

למרבה ההפתעה, לא מדובר בפעם הראשונה בה ילד בבוליביה מנסה להשיג את חוש העכביש. לפני כשלוש שנים שלושה ילדים מבוליביה אפשרו לאלמנה שחורה לנשוך אותם על מנת להפוך לצוות של אנשי עכביש. במידה ותהיתם, גם במקרה ההוא הילדים הובהלו לבית החולים לאחר שפיתחו תסמינים של נשיכת עכביש, בלי שקיבלו כוחות על טבעיים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!