בדידות
בדידותistock

בשנים האחרונות אימון רגשי לקראת חתונה מתחיל לצבור פופולריות רבה כפתרון לאתגר הרווקות המאוחרת, אחד המובילים בתחום הינו מכון 'עומק הקשר' שליווה כבר מעל 1,000 בנות לחופה.

בעקבות ההצלחה החליטו במכון 'עומק הקשר' לחשוף את הסודות מאחורי התהליך העדין לנשות מקצוע, מטפלות, עו"סיות, מחנכות שמינית, נשות ציבור, את החברות של, את הראש מדרשה, מאמנות וכל מי שמלווה רווקות בתהליך החיפוש אחר זוגיות משורש נשמתן.

מסלול הכשרת מאמנות רגשיות לחתונה נפתח מיד לאחר החגים ההרשמה ללא עלות בלחיצה כאן>>

בין הסודות אותם תלמידי: הוא מושלם בשבילה! מה עוצר אותה מלקבל החלטה? איך לאבחן את החסימה המונעת את החתונה? ואיך הופכים את השליחות שלנו להכנסה - בלי להתבייש לדבר על כסף?

נחמה, מייסדת מרכז עומק הקשר, 7 מגלה ללומדות בקורס הכשרת מאמנות רגשיות לחתונה תובנות אחרי 1,000 חתונות, ובהן כלים פרקטיים לליווי רווקות, איך ניגשים לליווי בנות, איך מבססים קשר של אמון עם המתאמנת כדי שהמתאמנות ירצו לבוא דווקא אלייך וירגישו איך את באמת קולטת אותן והתהליך מקדם אותן.

"אנו רוצים להביא את הטוב שיש לנו לעוד ועוד אנשים בצורה המדוייקת שלהם. לעזור לעוד ראש מדרשה, חברות, אמהות ובכלל להעניק לכל קהל היעד שלנו כלים ללוות בנות לחופתן. הולכים להשקיע ולעשות זאת שוב".

בשונה משיטות אימון אחרות שבנויות על כלי טיפולי אחד. במכון 'עומק הקשר' פיתחו שיטה ייחודית הבנויה על מגוון כלים טיפוליים עדכניים - אימון, גשטלט, פסיכודרמה, טיפול נרטיבי, יעוץ נישואין והדרכת כלות. וזו אחת הסיבות שהשיטה כל כך מצליחה.

השיטה של 'עומק הקשר' מהווה בשורה עבור בנות רבות שרוצות להתקדם בדרך לחופה, במקום לנקוט בגישה שמאשימה את המתאמנות, מאמנות המכון מספקות למתאמנות כלים וטכניקות איך להעצים את הטוב שבהן ועל ידי זה לשבור חסמים בדרך לחופה".

"כל כמה ימים אני מקבלת הודעה מרגשת על עוד בחורה שהתארסה בזכות השיטה" אומרת נחמה לסיום "זה מרגש כל פעם כאילו זה הפעם הראשונה, לראות בחורה שנכנסה אלינו לאימון כשהיא רווקה ויצאה מאורסת".

לקראת סיום ניסינו לברר עם נחמה למי מתאימים הלימודים, "הלימודים מתאימים למי שאוהבת את עולם הנפש, אוהבת להתפתח ולגלות עומקים חדשים, זה דורש השקעה ודורש להיות רצינית אבל יש בזה סיפוק מיוחד".

מתי ואיפה? קיימים שני מסלולים לימודים בשנת הלימודים הקרובה: מסלול פרונטלי בימי ראשון בין 9:30-13:30 בירושלים ומסלול נוסף מקוון כאשר הלימודים מתקיימים באמצעות ה- ZOOM בימי רביעי בשעות 17:00-21:00.

הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות ואישיות בהנחייתה של נחמה ביטקובר, ראש המכון.

אם גם את חולמת ללוות בנות לחתונה? ואולי את כבר אשת מקצוע שרוצה להתמחות בנושא של מרווקות לזוגיות? הירשמי עכשיו ובואי לגלות את השיטה שעזרה לעשרות מבוגרות המכון לפרוץ קדימה ולהפוך למאמנות מוצלחות ומבוקשות. להרשמה מהירה לחצו כאן>

מה הקורס ייתן לך?

שליחות והצלחה בזכותך יצליחו עשרות ומאות בנות לשחרר את מה שחוסם אותן מלהתקדם, למצוא האחד שלהן ולהקים בית!

להתפרנס בכבוד יש ביקוש אדיר בשוק למאמנות לחתונה, וזו ההזדמנות שלך לעשות משהו שאת רואה ייעוד וגם להרוויח ממנו יפה.

מימוש וסיפוק בזכותך יצליחו עשרות ומאות בנות לשחרר את מה שחוסם אותן מלהתקדם, למצוא האחד שלהן ולהקים בית!