ברק בכר (ארכיון)
ברק בכר (ארכיון)צילום: Oren Ben Hakoon/Flash90

בלתי מנוצח. קדנציית האימון של ברק בכר ממשיכה לרשום שיאים. אחרי שזכה ב-6 אליפויות בישראל, העלה את מכבי חיפה בפעם השניה בתולדותיה לשלב הבתים של ליגת האלופות ורשם שלל הישגים בקריירת האימון הקצרה שלו, ברק בכר ממשיך להרשים בסרביה.

המאמן הישראלי שעבר לכוכב האדום בלגרד ממכבי חיפה יחד עם צוות האימון שלו, ממשיך להביס כל מה שנקרה בדרכו, כשהערב (מוצאי שבת) היה זה תורה של סובוטיצה הסרבית.

היה זה בסגרת ליגת העל הסרבית בכדורגל, במשחק שהתקיים במסגרת המחזור הרביעי של העונה. אחרי שהרשיתו חמישיות ליריבות השונות, בהכנה ובליגה, הפעם הסתפקה הכוכב האדום בלגרד "רק" בשלושה שערים, כאשר כולם נכבשו כבר במחצית הראשונה.

זה התחיל עם שער מרהיב של עוסמאן בוקארי בדקה ה-20, המשיך כעבור 4 דקות עם שער עצמי והסתיים בדקה ה-44 עם השער השלישי והאחרון במשחק.

עומרי גלזר, שוערה הישראלי של הכוכב האדום בלגרד סיים את המשחק עם שער נקי וללא ספיגה כבר משחק שלישי, והכוכב האדום כבר עם 12 נקודות מתוך 12 אפשריות בפסגת הליגה הסרבית ויחס שערים של 1:16 אחרי ארבעה מחזורים בלבד. בכך משפרת הכוכב האדום את פתיחת העונה הטובה ביותר שלה בליגה מאז 1951, וכל זה בזכות הצוות הישראלי המוצלח והמוערך. המטרה הבאה - אירופה.