טל שמידט
טל שמידטעצמי

יש שני סוגי נשים בעולם, נשים מתוכננות, מסודרות, ונשות הדקה ה90.

הנשים המתוכננות והמסודרות- נמצאות עם יומן צמוד, ומתארגנות קדימה עם הלו"ז שלהן, עם הנפש שלהן, הן יודעות שבתאריך איקס יש את זה, ובזמן הזה- מחכה להן הפגישה הזאת. הארגון שלהן מאפשר להן נוכחות ברגע הנתון מתוך שלווה ורוגע, כי הדברים מתוכננים וידועים.

נשות הדקה ה90 - בד"כ בלי יומן, נטרקות מאירוע לאירוע, חיות את הרגע, ולא בטוחות ברגע הבא הלא צפוי, חוות חיים לא יציבים ולא בטוחים, הכל ברגע האחרון, או רגע אחד אחרי... "פתאום" מגיע אליהן ערב ראש השנה, ו... אופס... מתחילים במרתון קניות ובישולים, ומי בכלל זוכר שאלו הימים הנוראים... ושביום הדין הולך ונקבע גזר דינם, הן עסוקות בלנשום אחרי המרתון הקשוח של ערב חג...

לעומתן, הנשים המסודרות כבר בתמוז- תידלק בהם נורה מקדימה "זמני תשובה ממשמשים ובאים", ואב כבר יקרא להם מהיומן- "אלול בא", וכשראש חודש אלול מגיע, הן יודעות שבראש השנה מחכה להן פגישה עם רבש"ע, הן יודעות שיצטרכו לתת את הדין על השנה הקודמת, ולכתוב את עצמן לשנה החדשה, הן עצרו, התבוננו בשנה שעברה, הסיקו מסקנות על עצמן, והגיעו מסודרות לפגישה עם השי"ת, והגישו בתפילה תוכנית שנתית שהכינו מבעוד מועד..

התחושות מרגישות כך- "אלוללל מגיע, משהו זז בתוכי, כאילו שלחצו על כפתור פנימי שמדליק אותי מבפנים, לבירור עמוק מי אני ומה היה איתי השנה, ומי אני בכלל רוצה להיות בשנה החדשה שמגיעה לפתחנו. אני הולכת להגיע הכי מוכנה שיש, אני יעשה את ההשתדלות שלי להגיע כמו בת מלך אמיתית להמלכה של רבש"ע בראש השנה... לא סתם מסמנת וי על החיים..."

יש שני סוגי נשים בעולם, נשים מתוכננות, מסודרות, ונשות הדקה ה-90. מי את בוחרת להיות? זה בידיים שלך. בבחירה שלך.

האם השנה תגיעי לראש השנה, ליום הדין בדקה ה90, או מאלו המתוכננות, שאת החשבון נפש שלהן התחילו בתחילת אלוללל, אלו שמגיעות לתפילת ראש השנה עם תוכנית שנתית- שאיתה הן באות לבקש את השנה החדשה- הן יודעות בדיוק איזה שנה הן הולכות לבקש, הן יודעות באיזה ספר הן הולכות לכתוב את עצמן בשנה החדשה- הן הספיקו ללמוד את דברי החסידות והמוסר על ראש השנה- והן באות בחיל ורעדה, חדורות מטרה לכתוב את עצמן לשנה החדשה ...

מי את תהיי השנה..? זה בידיים שלך. איך תגיעי לראש השנה, זה בידיים שלך. כאן, בלחיצת כפתור, את יכולה להירשם לתוכנית אלול מקיפה עם טל שמידט, מאמנת בגישה טיפולית, הכוללת שלושה מפגשי זום לייב שמכילים 16 תרגילים של התבוננות , סיכום שנת תשפ"ג ובניית השנה החדשה שלך.

זה בידיים שלך. בלב שלך. לחצי כאן להרשמה

שימי לב! במפגש האחרון, 40 נרשמות ראשונות יגיעו לפנים מול פנים, השאר יהיו בזום לייב!

למה את מחכה? מבצע מיוחד לחברות שמגיעות יחד..! כל הפרטים כאן בקישור- כדאי שכבר תדברי עם חברה ותרשמו יחד! מחיר מיוחד לחברות שנרשמות יחד!