חיה ממן
חיה ממןצילום: יח"צ

רבים חושבים שהמטפלים המוצלחים ביותר עברו בדיוק את אותם התהליכים האישיים שעוברים על המטופלים שלהם, אבל זה לא נכון במקרים רבים כמו במקרה של חיה ממן, מאמנת בכירה לחתונה וראש בית הספר להכשרת מאמנות לחתונה 'בקרוב זה בא'.

לחיה אין "ניסיון" בלהיות רווקה. היא התחתנה בגיל צעיר יחסית ובתור נשואה טרייה החלה לעסוק בעולם ה"שידוכים" בעיקר לטובת חברים וחברות. הבית שלה ושל בעלה הטרי נהיה לבית פתוח לליווי, תמיכה ועצה טובה.

הרשמי כעת לכנס הדיגיטלי של 'בקרוב זה בא' - פותחים את הלב!

את התסכולים והאתגרים של עולם הדייטים חיה חוותה דרך בנותיה המתבגרות, שהחלו לצאת לפגישות וחזרו מתוסכלות, ודרך מאות התלמידות שחינכה וניהלה ומצאו אצלה אוזן קשבת.

חיה הבינה את גודל המצוקה והחליטה להרים את הכפפה. היא נכנסה לתהליך ממושך ועמוק של לימוד עם יעד אחד - "לפצח את השיטה".

לפ התוצאות, נראה שהיעד הזה הושג. באמצעות השיטה שהיא פיתחה, חיה ליוותה וקידמה חתונות רבות. בשנה האחרונה היא השתתפה ב-50 חתונות שנוצרו מתוך התהליך שהיא מובילה. והרשימה גדלה מיום ליום.

"אין היום אדם שאין בסביבתו רווק בגיל כזה או אחר, כולנו פוגשים אותם ויכולים לעזור להם", אומרת חיה, "השליחות המדהימה הזו היא הדבר הכי מתגמל בעולם. היא הדבר הבא של הדור שלנו! וכולנו חייבים להתגייס למשימה".

"נשות חינוך, נשות טיפול, מאמנות, כל אישה שבעיית הרווקות קוראת לה צריכה לקבל את הכלים המדויקים כדי להצליח לעזור להם".

חיה מוסיפה בחיוך שהיא לא הייתה צריכה לצאת עם 152 בחורים כדי ללמוד ולהכיר מקרוב את התהליכים שעוברים על מחפשי הזוגיות וכי היא למדה את הדברים מתוך המפגשים הרבים במשך השנים.

ביום שלישי הבא י"ב באלול 29.8 יתקיים כנס ללא עלות עם מרצי בית הספר להכשרת מאמנות לחתונה 'בקרוב זה בא' לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה.

חיה ממן, ד"ר ציפי ריין, ד"ר מולי גרוסמן, רחלי הומינר ידברו על כל מה שמאמנת לחתונה צריכה לדעת! כלים שיכולים לאפשר גם לך לקחת חלק בשליחות בנושא הכי בוער במגזר.

הרשמי כעת לכנס הדיגיטלי של 'בקרוב זה בא' - פותחים את הלב!

בכנס דיגיטלי ללא עלות יחד עם מרצי בית הספר - ד"ר ציפי ריין, ד"ר מולי גרוסמן, רחלי הומינר ואתן מוזמנות להצטרף>> הכנס ללא עלות אך בהרשמה מראש!