בחדר הקליניקה
בחדר הקליניקהistock

תחום האימון הרגשי לזוגיות פורח מאוד בזמן האחרון כאשר נשים רבות נכנסות לתחום הפופולארי.

מומחים מסבירים כי העליה בביקוש למאמנות רגשיות לזוגיות נובע משני גורמים, האחד זה תופעת הרווקות המאוחרת שהולכת ופושטת במגזר הדתי כאשר כיום יש עשרות אלפי רווקים ורווקות בגילאים מתבגרים.

הגורם השני זה המודעות שיש כיום בקרב ציבור מחפשי הזוגיות, עד כמה תהליך אימון הוא משנה חיים ויכול לסלול להם את הדרך לחופה.

בעקבות הביקוש הגדול החליטו לצאת במכון עומק הקשר בכנס בוטיק מיוחד שחושף את הסודות הישר מחדר הקליניקה של המאמנות.

בכנס '7 סודות אלף חתונות וסייעתא דשמיא אחת גדולה' משתפת מייסדת המכון נחמה ביטקובר את יסודות השיטה העומדים מאחורי התהליך העדין.

להרשמה למשדר של מכון עומק הקשר לחצו כאן

הרבנית איילת הדאיה מטפלת רגשית למעלה מ-15 שנה, בוגרת מכון 'עומק הקשר' מספרת, "אני התלבטתי הרבה איך אני יכולה לעזור לבנות שבאות אלי לטיפול ריגשי ולהוביל אותן לחופה. בעומק הקשר, קיבלתי ארגז כלים מקצועי שבזכותו אני יכולה ללות בנות לעבר החלום הנכסף של חתונה, זה פשוט אושר שלא ניתן לתאר".

מחנכות שמינית, מרצות במדרשה ונשות ציבור רבות שואפות להתמחות בתחום הליווי לזוגיות ולהעניק לעולם את הטוב שלהן, בכנס הן תוכלנה לגלות כיצד להיכנס לתחום המשגשג של ליווי בנות לחתונה ולהפוך למאמנת רגשית לחתונה בשיטת עומק הקשר.

תוכנית ההכשרה של מכון 'עומק הקשר' נחשבת כיום לאחת התוכניות המובילות בארץ, וזה בגלל תשומת לב אישית לכל פרט ופרט בתהליך ההכשרה, המלמדות במכון נותנות למאמנות ביטחון מקצועי לרדת לשטח ולהעביר בנות תהליכים עמוקים ומשמעותיים.

במסגרת הקורס לומדות המאמנות כיצד לזהות ולאבחן את מקור החסמים וכיצד יש לפעול כדי לשחרר אותם, עם ארגז כלים שבאמת יעזרו ויקדמו את המתאמנות שלהן למציאת בן הזוג, בקצב הנכון ותוך הכרות עם כוחותיה הפנימיים והקשבה לצרכים ולשאיפות של כל אחת מהן.

במהלך הכנס שיתקיים ביום שני כה' אלול 11.9 בשעה 20:00 בזום, ישא דברי ברכה הרב שמואל אליהו, וכן יתקיים פאנל מקצועי עם המאמנות הוותיקות של מכון עומק הקשר, בו הם ישתפו חוויות אישיות כיצד הן עזרו למאות בנות לשבור מחסומים ולהתארס. גם השחקנית רחלי מושקוביץ (תיאטרון לחישה) תשתתף בכנס ותמחיש בקטעי משחק סצנות מחייה של מאמנת לחתונה.

ההרשמה ללא עלות>>