סתיו ברבי, מנחת סדנאות כתיבה ומיינדפולנס התארחה באולפן ערוץ 7 לקראת כנס הנשים "פתח לנו שער" של מכון "דמיון נובע"

היא סיפרה על החיבור שיצרה אצלה שיטת "דמיון נובע" לכלים שכבר היו בידיה. "הסיפור הוא מה שמוביל אותי בחיים. המיינדפולנס והכתיבה יכולים לעזור לי להיות כאן כדי בכלל לחוות את הסיפור, להיות קשובים אליו, אבל יחד עם 'דמיון נובע' יכולתי לשחק עם הסיפור ברמה של לשנות את המספר.

זה מאפשר להסתכל על הסיפור מזוויות שונות ואז המנגינה שלו והתאורה שלו מתחילה להשתנות. אני בעצם יכולה לגשת לכל מה שקורה לי בחיים או כל מה שאני מאחל שיקרה לי בחיים מזווית שסומכת על עצמי, על הקול הפנימי שלי".

לקראת השנה החדשה כנס וירטואלי לנשים 'פתח לנו שער' ללא עלות - ערב שכולו לימוד ותרגול מעשי לפתיחת שערים נעולים – לחצו כאן לפרטים והרשמה >>>

"אני מאמינה שבתוכנו יש כוחות נפש עצומים והם לא תמיד נגישים לנו. בעזרת הדמיון אני יכולה לגשת אליהם באופן משחקי, קליל, חוויתי, מפתיע ואפילו מהנה ולפגוש את עצמי באופנים חדשים. אם בעבר הייתי חושבת שיש דרך אחת לפתור משהו או שאין כלל דרך לפתרון, היום דרכים שונות שאני מגלה יכולות להביא לריפוי" סתיו אף מתארת בדבריה כיצד החיבור לעצמה דרך הדמיון הנובע הביא גם לריפוי של התמודדות פיזית.

סתיו, כאישה לא דתיה רואה איך השיטה נוגעת בכולם, בכל המגזרים. "בסוף כולנו סובלים מאותם בעיות ומשתוקקים לאותם רצונות. יש הרבה יותר דברים שמחברים ביננו מאשר מפלגים. השיטה הזאת חוצה מגזרים. לכולנו יש נפש המבקשת להתבטא ולהיפתח. בקורס למדנו נשים חרדיות, דתיות יחד, עם חלקם אפילו יש לי סיפור די דומה. כולנו מצאנו בדמיון הנובע משהו שהוא פוקח עיניים, מחזק ומאפשר. אנחנו יותר דומים ממה שאנחנו חושבים".

"בכנס אנחנו מבקשים לפגוש את השערים שנעולים בפנינו גם בחיים וגם בעולם הפנימי ואולי נגלה שאין שם בכלל בדלת. אני מבקשת להזמין את כל מי שמרגישה שמשהו יכול להיפתח וזה עדיין חסום, כל מי שמחפשת למלא את הפוטנציאל שלה ולהביא ליותר שמחה בחיים מוזמנת להצטרף אלינו", היא מסכמת.

לקראת השנה החדשה כנס וירטואלי לנשים 'פתח לנו שער' ללא עלות - ערב שכולו לימוד ותרגול מעשי לפתיחת שערים נעולים – לחצו כאן לפרטים והרשמה >>>