סיון רהב מאיר וד"ר שירי דניאלס
סיון רהב מאיר וד"ר שירי דניאלסצילום: יח"צ גרפיקה: משה שוורץ

לקראת תחילת הסדנה לשנה החדשה לנשים עם סיון רהב-מאיר דיברנו עם אחת המרצות בסדנה, ד"ר שירי דניאלס, מנהלת עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית), כשעל השולחן אחד הנושאים הכי חשובים בתקופה הנוכחית בייחוד כשאנו מתקרבים לחודש החגים בו יש הרבה מפגשים משפחתיים והרבה רגעים של ביחד: איך לשמור על מערכות היחסים שלנו מעל לויכוחים בינינו?

למען האמת זו לא רק המשפחה. זה רלוונטי למקום העבודה, קולגות, מפגשים חברתיים ועוד המון סיטואציות בהן יש לנו דעות שונות אבל אנחנו לא רוצים בגלל זה לאבד את הדברים שחשובים לנו בתוך הקשרים, בתוך מערכות היחסים הללו.

אז הנה הנושאים בהן ד"ר שירי דניאלס תתמקד בסדנת "מתחדשות" לשנה החדשה, שתתחיל ביום ראשון הקרוב: (לפרטים והרשמה >> )

1. תשלטי במידע שאת צורכת. תחליטי על זמנים שבהם אתם בוחרת להתעדכן. תהיי מודעת לאופן שבו תוכניות מסוימות או מעקב אחרי אנשים מסוימים ברשתות משפיע על מצב הרוח ועל האנרגיות שלך, ותחליטי האם כדאי. לחץ זה דבר מדבק, אבל גם רוגע הוא דבר מדבק. תנהלי בחוכמה את הפיד, את הגלישה, את הצפייה, את ההאזנה.

2. תהיי קשובה. תהיי מודל להקשבה עבור הילדים, חברים, קולגות, בני משפחה. גם כשנאמרים דברים שקשה לך להכיל, גם כשלא מסכימים, נסי לחשוב איזה אישה את רוצה להיות, ותלמדי לדבר על הדברים. להקשיב, לחלוק, לדעת איך להתחיל ואיך לסיים את הדיון.

3. יש פונים לעמותה שחוששים מארוחות חג עם המשפחה, בגלל מתחים מהעבר. אחרים מרגישים קושי במפגשים חברתיים בכלל, בגלל ויכוחים פוליטיים. קבלי החלטה שמערכות היחסים שלך הן מעל לכל מחלוקת ואת שומרת עליהן, נקודה.

מרגישה שכל זה קשור אלייך, לחגים ולמשפחה שלך? רוצה לדעת איך עושים את זה?

מוזמנת להצטרף למאות הנשים שכבר שריינו מקום בסדנת "מתחדשות" לשנה החדשה, ולקבל עוד הרבה ערך כדי להגיע מוכנה לחודש תשרי ולחגים!

לחצי כאן עכשיו לפרטים >>