ראש המכינה הקדם צבאית 'בני דוד' בעלי, הרב יגאל לוינשטיין, מסביר בשיחה עם ערוץ 7 את מאבקו בערכיה של תנועת הלהט"ב.

"סוגייה קשה וכואבת. פונים אלי מכל הארץ. זה נוגע בזהות הכי פנימית של האדם. סוגייה כואבת מאוד, שהרקע שלה הוא הרבה פעמים פסיכולוגי. המאבק הוא לא נגד שום יחיד, להיפך. אנחנו עושים כל מאמץ באמפתיה הכי גדולה לעזור לאנשים למצוא את המקום שלהם", אמר הרב לוינשטיין.

בהמשך נימק את ההתנגדות שלו והמאבק שהוא מוביל: "תנועת הלהט"ב חרטה על דגלה לנרמל את הלא נורמלי. המאבק הוא נגד הנרמול של הלא נורמלי. משפחה זה היסוד שמעמיד את החברה. אבא ואמא זה המסורת של כל הדורות החיים עד לכאן, החיים היום והחיים בעתיד. שני זכרים לא מביאים חיים. שתי נקבות לא מביאות חיים. הם נאלצים להשתמש באחרים כדי להמשיך. זה היפך מגמת החיים. הדרך של התנועה היא להשתיק את הנורמה של אבא ואמא שווה משפחה".

לסיום טען הרב: "המאבק הוא לא נגד אף אחד באופן אישי. הפוך. אמפתיה לכל פרט. אבל נגד התופעה שרוצה לטשטש את מושג המשפחה, לעקור את מושג המשפחה הנורמלית שמעמידה את החברה - עם זה צריך להיאבק. בתפיסה הפרוגרסיבית, העולם עבר מעולם רציונלי של עובדות, מעולם מדעי של עובדות, לעולם שהקריטריון זה הרגשות, ובעולם פרוגרסיבי הנעלב והנפגע זו הרגשה אולטימטיבית צודקת. אם אני מרגיש פגוע - אני צודק. זה שקר".