מכון עומק הקשר חוגג את סיום קורס המאמנות
מכון עומק הקשר חוגג את סיום קורס המאמנותצילום: ערוץ 7

כמעט כל אחת מאיתנו מכירה בחורה שקצת מדשדשת בדרך למציאת זוגיות, אם זו חברה טובה מהמדרשה, שכנה ממול, תלמידה או אחות.

למרות הרצון לעזור לא תמיד זה מצליח, כי כדי לעזור באמת צריך סט כלים מקצועי. מכון עומק הקשר יוצא בכנס וירטואלי מיוחד מסוגו, בו תוכלו לקבל הצצה אל השיטה המקצועית שעזרה למעל 1,200 בנות להקים בית בסייעתא דשמיא.

אם גם את מרגישה שבוער בך הרצון לכוון ולתת יד לאלפי מחפשות זוגיות, זו הזדמנות נדירה להכיר את דרכי הפעולה של המאמנות המובילות בארץ למציאת זוגיות. בכנס תחשוף מייסדת המכון נחמה ביטקובר איך בנויה שיטת האימון המיוחדת של המכון, ומהם 7 הסודות שעזרו למעל 1,200 בדרך לחופה.

להרשמה לכנס ללא עלות לחצו כאן

הערב הפתוח יתקיים ביום שלישי כ"ה אלול (11.9) בשעה 20:00 בהשתתפות הרב שמואל אליהו שמלווה את המכון מיום הקמתו, פאנל מקצועי של מאמנות לחתונה בוגרות מכון 'עומק הקשר' בו הן יספקו הצצה למאחורי הקלעים של עולם האימון, גם השחקנית רחלי מושקוביץ תהיה בכנס ותמחיש בקטעי משחק סצנות מחייה של מאמנת לחתונה.

כאשר את החלק המרכזי תוביל מנהלת מכון 'עומק הקשר' נחמה ביטקובר בשעתיים עמוסות בידע מעשי וכלים שיוכלו לשמש אותך כבר בשיחת ייעוץ הבאה.

"הכנס מיועד לנשים שרוצות להיכנס לתחום שיש בו שליחות גדולה" אומרת נחמה "כל מי שרוצה ללוות רווקות ולהיכנס לתחום שיש בו ביקוש גדול וגם סיפוק אדיר מוזמנת להכיר מבפנים את עולם האימון לרווקות ולגלות את מפת הדרכים איך להוביל בנות משלב הרצון ועד לחופה".

הירשמו עכשיו לכנס המרתק שיתקיים ביום שלישי כה' אלול (11.9) בשעה 20:00 בזום. ההשתתפות ללא עלות>>