ח"כ בועז ביסמוט (הליכוד) הגיע לאולפן ערוץ 7 והתייחס להפגנות השמאל, לגל הטרור, לחוק הגיוס ולעילת הסבירות: "לא יעלה על הדעת שבג"צ יתערב בחוקי יסוד. כל אחד צריך לדעת את מקומו".

ראשית, בעניין מהות המחאה וכיוונה בשבועות האחרונים טען: "דועכת או לא דועכת, אני לא יודע. אני יודע בוודאות - היא מתפזרת, במובן הזה שאני כבר לא יודע על מה הם מפגינים. בהתחלה הבנתי שזה על הרפורמה המשפטית, אלא שהבנתי מהר מאוד כמו חבריי לסיעה שזה לא באמת הרפורמה, אלא תוצאות הבחירות".

בנושא קידום מתווה לחוק חוק הגיוס, אמר ח"כ ביסמוט: "הוצאת הקב"ה מהמשוואה - הוצאת את הסיבה שאתה נמצא כאן, ונגמרה הסיבה של מדינת ישראל להתקיים כאן. הצבא עבורי זו פרה קדושה וערך עליון, גם עיקרון השוויון - כל אחד צריך לתרום את חלקו. זה תורם ללכידות הלאומית. מצד שני, באיזה ספר כתוב שצריך לרכוש בוז כלפי חרדים? הסיסמה החדשה בהפגנות 'הכה כל דוס' אני לא מוכן לקבל את זה".

"אנחנו עמלים על החוק בימים האלה ממש. כל העקרונות שאמרתי יבואו בו לידי ביטוי. אני חושב שלתרום למדינה או ע"י שירות צבאי או ע"י שירות לאומי, זה דבר שב-2023 הוא יותר מהגיוני. אני לא חסיד המהפכות. נמצא את הנוסחה אבל נעשה את זה בהסכמות והבנות עם אחינו החרדים - אותם אלו ששימרו את היהדות עד הגעתו של הרצל ונרכוש להם כבוד, והם גם ירכשו כבוד לעקרונות של מדינת ישראל, וככה נתקדם".

בעניין גל הטרור הגובר, טען: "אין ספק שהיום הרצון לפגע בנו הגיע לפיק מסוים. אבל אנחנו יודעים להתמודד עם זה. הראיה היא שני מבצעים צבאיים מאז שחזרנו לשלטון. אנחנו עושים את העבודה שלנו. לצערנו הרב כשיש רצון לבצע 100 פיגועים ביום, אז כשאחוז אחד כן הצליח, זו טרגדיה קשה ובצדק. יש מציאות של מדינת ישראל ואנחנו מתמודדים עם הטרור הזה".

"התפרצת לדלת פתוחה. מה הממשלה החליטה אחרי הפיגוע הרצחני בחאוורה? אלף יח' דיור נוספות בעלי, וזה מצטרף ל-13 אלף יח' דיור בכלל והכשרת תשעה מאחזים. זה המענה הכי טוב לטרור. ההתיישבות זה הדבר העיקרי, ואנשים צריכים להבין שנמשיך בכך. זו לא רק זכותנו, אלא זו חובתנו".

לסיום, בנוגע לתיקון עילת הסבירות, טען: "בכלל בעילת הסבירות, גם פה זה חוק יסוד. לא מן הראוי בכלל שידונו בזה. אני זוכר את כל הקשקושים שאמרו על עילת הסבירות, מעין כל מיני זכויות שנטלו לעצמם, כמו שיטת הסיניוריטי. לכן אני אומר, באנו לאזן, חלילה וחס לא באנו לפגוע. מאחר ויש לי כבוד לשלושת המוסדות, לדמוקרטיה ולריבון, אגיד לך את המשפט שלי, עוד לפני שבית המשפט יפסוק - לא יעלה על הדעת שבג"צ יתערב בחוקי יסוד. כל אחד צריך לדעת את מקומו. השופט שופט, הרשות המבצעת מנהלת והרשות המחוקקת - מחוקקת. כך היה, כך צריך להיות. האזרח הוא הריבון ומי שפוסק בסוף זה מי שהולך להצביע בקלפי. בינתיים ראש הממשלה נתניהו הרכיב את הממשלה שלו בפעם השישית, יש להניח שהציבור יודע למה".