טל מוסרי
טל מוסריצילום: תומר נויברג, פלאש 90

השחקן טל מוסרי אומר בראיון לפודקסט "מחוץ לפריים" של רן בוקר ב-ynet כי הוא מזהה ניסיון תקשורתי להעצים את המחלוקות בעם במקום לקחת אחריות ולהביא זוויות נוספות.

"לדעתי התקשורת מלבה לגמרי. מספרת סיפור מסויים כשיש עוד דברים. יש מלא קהל בהופעה של חנן בן ארי ובסמי עופר. בתי הקפה והמסעדות בתל אביב מלאים וכשאני מגיע להופעה בטבריה כולם שמחים ונופשים ביחד, ימין, שמאל, דתיים וחילונים וכולם מחבקים ואוהבים. ספרו את זה בתקשורת", אמר מוסרי.

הוא הסביר, "זה לא מביא להם לייקים וטוקבקים ותגובות. צריך להבין שיש עוד דברים. אני פוגש את עם ישראל בכל מקום וחורש את הארץ לאורכה ולרוחבה והיא מופלאה ונפלאה ואנשים פה אחים. צריך לתת לזה במה".

@ynet טל מוסרי בביקורת על התקשורת: ״אנשים פה אחים וצריך לתת לזה במה״ #ynet#טלמוסרי#אחדות♬ צליל מקורי - ynet

מוסרי ספג ביקורת באחרונה אחרי שבתום ההצגה "קזבלן" בתיאטרון הבימה התבקש על ידי הנהלת התיאטרון להקריא מסר לקהל. "אנו מצרים על המצב החמור שאליו נקלענו כולנו. על היעדר ההידברות, על שנאת החינם, על השסע החברתי הקיצוני שאותו אנחנו חווים ועל הרוח השלילית המנשבת בין שני צידי המתרס. שרנו עכשיו בקזבלן על דמוקרטיה, בעוד מחוץ לאולם התיאטרון יש שזועקים בדם ליבם לשמור על ערכי הדמוקרטיה, נרמסים על ידי מכת"זיות בזמן שהחברה שלנו קרועה לשניים. עלינו לזכור שאין לנו ארץ אחרת וכולנו עם אחד", אמר מוסרי על הבמה ועורר מחאה גם בקהל וגם אצל אחד השחקנים.

מוסרי סיפר כי ניסה להימנע מפוליטיקה לאורך כל חייו. "תמיד הפוליטיקה הייתה בצד, אבל אני מאוד כועס על המנהיגים שלנו משני הצדדים. זה לא שאני הולך להפגנות, לא בעד ולא נגד. אם הצליחו להכניס אותי בתקופה הזאת לתוך אירוע כזה - סימן שזאת תקופה מטורללת. זאת הייתה מהומה על כלום, בגלל זה לא נלחצתי לרגע אחד".

לדעתו גם היה עניין תקשורתי בניפוח ההודעה שהקריא בתיאטרון. "אתה קורא את מה שכתוב בתקשורת ואתה אומר לעצמך 'זה לא אותו אירוע'. הבנתי שאין מה להגיב, מי שמכיר אותי יודע שהכול יעבור בשלום ושאני אמשיך לעשות את מה שאני יודע לעשות, שזה בעיקר לחבר, אין לי ארץ אחרת".