אקוסאפ
אקוסאפצילום: אקוסאפ

מתוך הבנה של צרכי הקהל הישראלי ומתוך רצון ותשוקה אמיתית להביא בשורה חדשנית לשוק תוספי התזונה בישראל, הוקמה לפני 12 שנה "אקוסאפ". הדרך שעברו המייסדים, אור ואסף, מאז שהביאו לישראל את הויטמין B12 ממקור טבעי הראשון בישראל ועד להפיכתה לחברה מובילה ומהפכנית בתחום תוספי התזונה בישראל, היא דרכה של חברות הבוחרות לפעול על פי חזון גדול לשפר את תחום תוספי התזונה בישראל ולהוביל שינוי בריאותי באיכות החיים על בסיס חדשנות טכנולוגית וחומרי גלם טבעיים.

מאיפה הכל התחיל? קחו לכם רגע של השראה

הכל התחיל מבקבוק אחד קטן

כדי לנסות ולהבין את הסוד של כל חברה אשר מצליחה להשאר רלוונטית ולייצר ביקוש למוצרים שלה, תמיד כדאי לחזור לתחילת דרכה, כדי להבין מה היה הטריגר שהוביל להקמה של החברה מלכתחילה. בפועל, תמיד נראה שהנוסחה שמצליחה להוביל חברה לרלוונטיות במשך שנים, היא ההקפדה על איכות המוצרים שלה, התאמה לביקוש של הצרכנים למוצרים, ובעבודה קשה מתוך רצון להוביל קדימה את כל התחום,ולהביא בשורה חדשנית אמיתית.

כאלו הם אור ביבה ואסף כהן, המייסדים והבעלים של חברת "אקוסאפ", המייצרת ומשווקת תוספי תזונה וויטמינים בספיגה גבוהה. ביבה וכהן הכירו בתחילת שנות ה-2000. שניהם היו דאז צרכנים של תוספי תזונה, אך בכדי לצרוך ויטמינים ממרכיבים טבעיים, באיכות ובספיגה גבוהה, הם נאלצו לטוס פעם אחר פעם, כדי להביא לארץ תוספי תזונה בספיגה גבוהה, שכן אלו, ובוודאי כאלו עם רשימת רכיבים נקייה מחומרים מזיקים, תוספי טעם, או ללא נגזרות סינטטיות, לא היו בנמצא על המדפים בישראל באותה תקופה. מתוך עולמם הפרטי, נולדה ההבנה שקיים ביקוש בקרב צרכני תוספי התזונה בישראל, בפרט טבעונים, צמחונים וספורטאים למוצרים איכותיים, ממקור טבעי ובעלי ספיגה מקסימלית. כך נולד הרעיון להקים את "אקוסאפ", כאשר המוצר הראשון הנבחר היה ויטמין B12, נוזלי, בנגזרת טבעית ופעילה שבזמנו לא היתה מוכרת כלל לקהל הישראלי, בי12 מסוג מתילקובלמין

בתוך עשור, מרעיון לחדשנות מובילה

ויטמין B12 היה כבשורת תרועה לשוק הישראלי, לראשונה היה ניתן לרכוש, ויטמין B12 נוזלי, בנזגרת טבעית,. תוך כמה שנים אקוסאפ הפכה למובילת דרך בשוק תוספי התזונה, והשקיעה רבותבלהכיר לשוק את היתרונות והחשיבות שבצריכה תוספי תזונה מנגזרות טבעיות ולא סינטטיות.

סקירה של מחקרים רבים ולמידה לעומק של כל רכיב ורכיב, הוביל את אור ואסף לתובנות כי השימוש בנגזרות הפעילות של הויטמין, יעודד ספיגה אופטימלית בגוף. הביקוש לא איחר להגיע, וסביב המוצר והחברה נבנה קהל נאמן של לקוחות, שבחרו פעם אחר פעם, לבחור להכניס לאורך החיים שלהם, את זכותם הבסיסית, לקרא רשימת רכיבים נקייה מסוכר, ממתיקים מלאכותיים, אלרגניים, צבעי מאכל ועוד.

אקוסאפ עסקה ועודנה עוסקת בהסברה והנגשה של מידע רפואי, טכנולוגיות יצור ומחקרים קליניים מהעולם לקהל הישראלי.

אקוסאפ היתה החברה הראשונה שחרטה על דגלה כי "ספיגה זה כל הסיפור" ושחשוב לשים דגש גם על איכות חומרי הגלם והנגזרות של הויטמינים אבל גם על אופן ספיגתם בגוף. אקוסאפ היתה החברה הראשונה שהשיקה בארץ את הטכנולוגיה הליפוזומלית. שיטת אריזה יחודית שלקוחה מעולם הפרמצבטיקה, אקוסאפ היתה החלוצה שהציגה את הטכנולוגיה היחודית בישראל.

בתוך עשור, חברת אקוסאפ, חובקת מעל 10 מוצרים מובילים בשוק תוספי התזונה, בינהם ויטמין C ליפוזומלי, ויטמין D3 ליפוזומלי, כורכומין ליפוזומלי, מגנזיום ליפוזומלי, אומגה 3 ועוד., כל תוסף תזונה, מיוצר ממקור טבעי, נגזרות פעילות ומחובר לטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, בינהן הטכנולוגיה הליפוזומלית לעידוד ספיגה מקסימאלית.

הרכיבים להצלחה – המתכון נחשף

ניתן לדבר עוד רבות על ההצלחה של חברת אקוסאפ לבסס את עצמה כמובילה בשוק תוספי התזונה, אך בפועל כהלכה למעשה מדובר על 3 עוגנים שמובילים את החברה בכל היבט-

סטדנרט איכות בלתי מתפשר – עמידה בכל הסטנדרטים העולמיים של ייצור תוספי תזונה. תהליך הייצור של כלל המוצרים מפוקח, מוקפד ומהווה את חוד החנית בבקרת האיכות. על פיתוח המוצרים והטכנולוגיות אמון צוות נרחב של אנשי מקצוע מובילים בתחומם, אשר יחד משלבים ידע רפואי, מדעי וטכנולוגי מתקדם.

חדשנות טכנולוגית – פיתוח מוצרים על בססיס הבנה מעמיקה של אופן פעילות המערכות והמנגנונים הפיזיולוגיים בגוף האדם. שימוש בחומרי גלם איכותיים, בשילוב עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם המדע, המגובות בפטנטים בינלאומיים.

חווית שירות הוליסטית – כמו בימיה הראשונים של החברה, כך גם כיום, כאשר היא מונה מעל 45 עובדים, קיימת הקפדה על שירות איכותי באמצעות מערך הדרכה מקצועי המנגיש ידע ומחקרים למול מגוון הקהלים השונים ובהתאם לצרכים שלהם, מוקד שירות טלפוני המורכב כולו מנטורופתיים ונטורופתיות בעלות הסמכה.

מבית היוצר של אקוסאפ – תכירו את סופרסאפ

על בסיס העקרונות הזהים שהובילו את אקוסאפ מתחילת דרכה ועד היום, האמונה והרצון בלעשות ולהפיץ טוב, הוקמה חברת סופרסאפ, המפיצה מוצרי בריאות מחומרי גלם טבעיים ברמת שירות שלא נראתה עדין בישראל. SuperSupp נולדה מתוך צורך לתת מענה לשני צרכים עיקריים: שילוח והפצה בטמפרטורה מבוקרת, של מוצרים טבעיים מחומרי גלם מובחרים ומתן מערך הדרכה מקיף ומקצועי לעובדי ובעלי חנויות.

לחנות מוצרי אקוסאפ >>EcoSupp