פיצה פצץ רעננה
פיצה פצץ רעננהצילום: פיצה פצץ רעננה

אין אדם שגר באזור רעננה ולא שמע על פיצה פצצ רעננה – סניף הדגל של רשת פיצה פצצ הארצית והסניף הראשון תחת המיתוג החדש.

אולם לא כולם יודעים שפיצה פצצ היא ממש לא עוד פיצרייה רגילה. באמצעות תפריטים מתחדשים ומגוונים, מפעל אשר מייצר את הבצק הייחודי של הרשת ובעיקר המון אהבה לעולם הפיצריות והמסעדנות, פיצה ברעננה פיצה פצצ היא בין הפיצריות הבולטות ביותר במרכז הארץ.

סניף הדגל של פיצה פצצ

פיצה פצצ רעננה היא חלק מהרשת הארצית "פיצה פצצ" שפועלת החל מ1983, כלומר כבר ארבעה עשורים, ונפתחה בשאיפה לספק פיצה איכותית במחירים שיתאימו לכל אחד ואחת. עם השנים פיצה פצצ התפתחה והפכה לאחת מרשתות הפיצות הגדולות בישראל, אך לאורך כל הדרך הקפידה לשמור גם על איכות המוצרים שלה וגם על המחירים האטרקטיביים שלה.

כיום לטובת הרשת עומד מפעל ייעודי אשר באמצעותו הם מכינים את הבצקים עבור סניפי הרשת, שאותם לא ניתן למצוא בשום מקום אחר. המפעל אחראי על ייצור כלל הבצקים השונים, וביניהם הבצק הרגיל והאהוב, בצק המחמצת הפופולארי ועוד שלל סוגי בצקים נוספים. בצורה הזאת הרשת לא עובדת אל מול ספקים זרים, אשר עשויים לתת סחורות באיכויות שונות, אלא מסתמכת על המפעל האישי שלה שמכין את הבצק באיכות הגבוהה ביותר עבור כל פיצה או מנה שהרשת מציעה.

הרבה יותר מרק פיצה

בסניף פיצה פצצ רעננה , ובשאר סניפי הרשת, ניתן למצוא מלבד הפיצות השונות גם מגוון מנות פתיחה, מנות עיקריות ואף תפריט עסקיות מפנק במחירים מוזלים. למעשה פיצה פצצ על אף שמה מתפקדת כמסעדה חלבית לכל דבר ועניין. בין המנות השונות של הסניף אפשר לראות פסטות ממגוון סוגים (אשר גם הבצק שלהם מיוצר במיוחד), סלטים טריים, נגיסי בצק פריכים ועוד שלל מנות שמתחדשות מעת לעת.

ואם דיברנו על תקן האיכות המחמיר של הרשת, כשפיצה פצצ כותבת "סלטים טריים" היא באמת מתכוונת לכך. כלל הסלטים, הרטבים והמנות השונות נעשים במקום מחומרים איכותיים בלבד, מתוך אמונה שעל איכות אין התפשרויות. לכן כשרואים למשל רוטב פסטו באחת המנות בסניף רעננה, אפשר להיות בטוחים שהצוות טוחן את עלי הבזיליקום הטריים על המקום ומכין את הרוטב במיוחד עבור המנות שהוזמנו על ידי לקוחות הסניף.

שומרים על מחירים שפויים

בשנים האחרונות נראה שיוקר המחיה במדינה עולה ועולה, ולאכול בחוץ נעשה בהרבה מקומות יקר מכדי לשלב אותו ביום יום. פיצה פצצ לעומת זאת מקפידה על כך שעל אף עליית המחירים הכללית, ועל אף ההתחדשות המתמידה של הרשת באיכות חומרי הגלם והשירות, המחירים יישארו אטרקטיביים עבור כלל קהל הלקוחות.

לכן לצד תפריט העסקיות והמבצעים השונים אשר מאפשרים לקנות מגוון רחב של מנות במחירים מוזלים, הרשת מקפידה שגם המנות עצמן (ללא הנחות) יישארו תמיד במחירים שפויים ואטרקטיביים עבור כולם.

לסיכום

אם אתם מחפשים מסעדה חלבית איכותית אשר התשוקה לבישול ולעולם האוכל בולטת בכל מנה ומנה שלה, סניף רעננה של פיצה פצצ הוא המקום בשבילכם. בין אם אתם אנשים של פיצות, ובין אם אתם יותר אוהבים פסטות, לפיצה פצצ יש מה להציע לכל אחד ואחת.