מזל טוב! בדיקת הריון חיובית, איזו בשורה משמחת!

ישנה נטייה לחשוב שההורות מתחילה לכל הפחות בזמן הלידה או לכל היותר כשהילד כבר גדל ומתחיל להתחנך. האמת היא שההורות שלך מתחילה ברגע זה ממש, הרגע בו התבשרת על הבשורה המרגשת.

ההריון הזה יימשך 9 תשעה חודשים, אך איך הוא ייראה? מה יהיה המסלול האישי שלך כאמא מתבשלת? כזוג הורים? רק אתם, אתם תחליטו מה גבולות הגזרה.

יש מטופלות שאומרות לי, "אבל דוקטור, היום זה נורא נורא מבלבל. בעידן הטכנולוגיה יש כל כך הרבה בדיקות שמציעים לי. אני שומעת על סקירת מערכות מוקדמת, דקירה מאוחרת, שקיפות עורפית, אני כבר לא יודעת מה נכון לי!"

השאלה שלך באמת מאוד במקומה, מפני שכל אחת צריכה לתפור את החליפה המדויקת לה. עם הידע שהולך ומתרחב, ועם הבדיקות הרבות שנותנות המון אינפורמציה, עלול להיווצר בלבול ואת רוצה לדעת מה נכון לך, מה ייטיב עם בריאות העובר ועם בריאותך שלך.

נושאים חשובים אלה מעסיקים לא מעט נשים בהריון ראשון ואף בהריונות מאוחרים, כשכבר כביכול את אמורה לדעת ולהבין הכל. המרכז למשפחה במכללת אורות ישראל שם לו דגש להאיר ולברר נושאים אלו על ידי קורסים ברורים ומסבירי פנים, על מנת שחוויית ההריון והלידה של כל אחת תעבור בשמחה ובנחת. בואו בשמחה.

להרשמה לקורסים של מרכז חיי משפחה לחצו כאן