חיה ממן
חיה ממןצילום: ערוץ 7

איך יכול להיות שבחורים ובחורות טובים ומוצלחים חווים חוסר בטחון, ערך עצמי נמוך וחוסר אהבה עצמית?
ואיך זה משפיע על הדייטים שלהם? באיזה כלים מעולם הטיפול ניתן להשתמש בליווי רווקים?

מדוע בחורות שנפגעו מינית עלולות למצוא את עצמן בבעיות בתקופת הדייטים? ואיזה כלים הכי משמעותיים צריך לרכוש כדי להצליח ללוות רווקים ורווקות בדרך לחופה?

על כל השאלות האלו ועוד רבות דיברנו השבוע ביום בכנס המרצים דיגיטלי - 'פותחים את הלב' לקראת שנת הלימודים הקרובה בתוכנית להכשרת מאמנות לחתונה של "'בקרוב זה בא" של חיה ממן.

חיה ממן מייסדת ומנהלת התוכנית הביאה סיפורים ותובנות מרתקים מהקליניקה הפרטית ומהמפגשים שלה עם רווקים ורווקות. והעלתה בפנינו את הצורך הכל כך משמעותי בליווי והכוונה נכונים שיכולים לפתוח בפני הרווקים אור חדש על העולם הפנימי שלהם ועל הדברים שמעכבים אותם מלהתחתן.

ד"ר ציפי ריין ראש מכון ריין ומטפלת זוגית ומינית, בררה בפנינו את עולם הטיפול הזוגי ואיך זה יכול להיות שזוג שעוד לא מאורס יכול להיעזר בטיפול כזה הדרך להקמת הבית שלהם.

ד"ר מולי גרוסמן ראש מרכז מטפלים "פנימה" מטפל אישי זוגי וקבוצתי, דיבר על עולם הפגיעות המיניות ועל ההשפעה שלו בדרך לקבל החלטות. ורחלי הומינר מחברת הלבבות ומנהלת אתר "הבאר", דיברה על עולם השדכנות ועל ההבדלים והחיבורים בין השדכנות לליווי לחתונה.

למעלה מ-100 נשים שהשתתפו - למרות הלחץ בימי החופש האחרונים, לשידור המיוחד התרגשו והתפעלו משלל הכלים המיוחדים המרכיבים את השיטה המנצחת שפיתחה חיה ממן בתוכנית.

שיטה משולבת שכוללת בתוכה מלבד תכנים אימוניים גם כלים טיפוליים, אבחוניים, כלים מעולם השדכנות ועוד. שיחד מרכיבים תוכנית הוליסטית מדהימה שבשנה האחרונה בלבד הובילה ללמעלה מ-50 חתונות. חיה ממן מסכמת את הערב- חוויה מדהימה של חיבור עמוק בין אנשים, ורצון להשפיע טוב על העולם.

שידור חוזר יתקיים במוצ"ש הקרוב 9.9 בשעה 21.00 להרשמה לשידור