שירה האס ב'הגופה'
שירה האס ב'הגופה'Cr. Matt Towers/Netflix © 2023.

מאז כיכבה בסדרה 'המורדת', עליה גם זכתה במועמדות לפרס האמי היוקרתי, השחקנית הישראלית שירה האס לא מפסיקה לקטוף תפקידים נחשקים.

בשנה החולפת פורסם כי האס הצטרפה ליקום הקולנועי של מארוול והפכה לישראלית השנייה המשחקת דמות גיבור-על במסך הגדול, נבחרה לגלם את ראש הממשלה לשעבר גולדה מאיר בסדרת טלוויזיה חדשה - ''לביאה'' שתפיק הזמרת והשחקנית ברברה סטרייסנד, וכעת מתפרסם טיזר ראשון לסדרה חדשה בנטפליקס בכיכובה.

בסדרה החדשה שנקראת 'הגופה', ומבוססת על הרומן הגרפי של סיי ספנסר, תגלם האס בלשית משטרה שמוצאת גופה, רק שהטוויסט יהיה שאותה גופה כבר נמצאה לפניה על ידי שלושה בלשים שונים בשלושה צירי זמן שונים.

הגופה תמיד נמצאת באיסט-אנד של לונדון ורק השנים מתחלפות בין: 1890, 1941, 2023 ו-2053 - השנה בה האס היא הבלשית הממונה לחקור את הנושא. ככל שהקשרים בין צירי העלילה מתהדקים הבלשים מגלים שהחקירות שלהם קשורות, ובמקביל פוליטיקאי כריזמטי - אליאס מניקס (סטיבן גרהם) - הופך ליותר ויותר מרכזי.

האם היה לו חלק ברצח? מה מתרחש מתחת לפני השטח? כדי לפתור את התעלומה, ארבעת הבלשים שלנו חייבים איכשהו לשתף פעולה ולחשוף קונספירציה שנמשכת למעלה מ-150 שנה.