זיוה מאיר, מאיר ורחל שרפר ורוני וינברגר
זיוה מאיר, מאיר ורחל שרפר ורוני וינברגרבאדיבות המצולמים

כנס ייחודי למטפלים, יועצים ומאמנים יתקיים ביום ראשון הבא כד אלול (10.9) בשידור חי בהשתתפות עשרות רבות של מטפלים ואנשי מקצוע שרוצים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם ב'כלי מנצח' שצובר תאוצה רבה בעולם הטיפול בעשור האחרון.

"תקשורת מקרבת היא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לאנשי ייעוץ, מטפלים ומאמנים לעבור את אחד האתגרים המרכזיים שיש לכל איש טיפול: יצירת חיבור עמוק עם המטופל תוך שמירה על הגבולות בקשר", אומר מאיר שרפר, מומחה לתקשורת מקרבת וראש תוכנית מטפלים בקשר – המכשירה מטפלים בתקשורת מקרבת.

"נפגשתי בשנים האחרונות עם מאות אנשי טיפול מאסכולות שונות ומגוונות" משתף מאיר, "לא פעם כשנפתחת שיחת עומק, על הגישה והכלים המרכזיים שאני עובד איתם בקליניקה ישנה התפעלות והבנה שיש כאן משהו מאוד בסיסי שנוגע בצורה מקיפה ועמוקה בלב של היחסים בין מטפל לעצמו וכמובן לבין המטופל" וזו אחת הסיבות שאנו עורכים כנס משמעותי, כדי שעוד מטפלים ואנשי מקצוע ייחשפו לדרך ולתובנות החשובות הללו.

לכל הפרטים והרשמה לכנס ללא עלות – לחצו כאן

בכנס יישתתף איש ההיטק, רוני וינברגר שנחשף לתקשורת המקרבת כבר לפני שנים רבות ומנחיל גישה זו בהובלת צוותים של מנהלים בכירים בתחום ההיטק וארגונים נוספים. רוני ישתף בחוויות העמוקות שלו ואיך הכלים הפשוטים והפרקטיים של השפה המקרבת יכולים לשדרג בצורה משמעותית את הביטחון והמקצועיות של אנשי טיפול בחייהם האישיים וכמובן בקליניקה.

בנוסף אליו תכבד בנוכחותה מנחת ההורים זיוה מאיר שתספר על ההכרות שלה עם מאיר ורחל והמתנה המיוחדת שתקשורת מקרבת הוסיפה בחייה.

הכנס מתאים לכל המנעד הרחב של אנשי הטיפול: מטפלים רגשיים, עובדים סוציאליים, יועצים, מאמנים אישיים, פסיכולוגים חינוכיים ועוד.

אנשי ייעוץ, מטפלים ומאמנים שנחשפו לתקשורת מקרבת ועשו תהליך אישי עם עצמם מספרים כמה זה השפיע בצורה משמעותית על כמות המטופלים שבאים אליהם ועל חוויות ההצלחה הרבות בקליניקה.

לכל הפרטים על הכנס והרשמה מהירה ונוחה – לחצו כאן!

תקשורת מקרבת כלי מנצח
צילום: ללא