יהונתן רוזנהק
יהונתן רוזנהקצילום: יח"צ

כל הורה חולם לראות את הילדים שלו מוקפים בחברים טובים, נהנים ללכת ללימודים וחוזרים עם חיוך על הפנים.

אף הורה לא רוצה לראות את הילד או הילדה שלו מנודה, דחוי או מסובך במריבות עם חברים. וכשזה קורה - הכאב גדול. כמעט תמיד הורה ייקח את זה באופן אישי וינסה לעשות הכל כדי להחזיר את המצב לקודמו. להחזיר לילד שלו את החיים היפים, את שנות הילדות המתוקות.

יהונתן מ'ניידת החלומות', עבר בילדותו אתגרים חברתיים רבים. חרם, נטישת חברים טובים ועוד. הוא ידע בדיוק מה הוא עושה כשהחליט להרים את הכפפה וליזום את הסדנה הייחודית הזו: "את חוויית החרם עברתי על בשרי במשך מספר שנים ובמובן מסוים, כנראה שהיא עיצבה את האדם שהפכתי להיות", משתף יהונתן.

"היום אני יוצר, ומנסה להצחיק ולרגש ילדים, לעזור להם בדרכי לראות את העולם והחיים בצבעים קצת שונים, למדתי לבטוח בעצמי, למדתי להישאר עם לב פתוח גם כשכואב, למדתי את הכוח שיש בלשתף ולשאוב כוח מהסביבה, למדתי את כח הריפוי של הצחוק, וגם את זה של הריכוז, ההתמדה וההתעקשות להישאר מי שאני בכל מחיר." ואת כל זה, ועוד, יהונתן גאה ומתרגש לחלוק עם הילדים והילדות בסדנה. בכנות, וביושר ומבלי להבטיח הבטחות שווא. לספר, להקשיב ולהיות שם בשבילם.

מה הולך להיות בסדנת 'המגנט'? שאלנו את יהונתן והוא מספר לנו בהתרגשות: "זו סדנה של שישה מפגשים שבועיים בשידור חי בזום, בשיתוף אורחים מהשורה הראשונה: אופק ראשון, שחקני נבחרת ישראל - נטע לביא ושון ויסמן, עופר ומאור, נדב ועמית נווה ועוד כמה אורחים מיוחדים ומפתיעים. כחלק מהסדנה הילדים מקבלים אתגרים שבועיים, תרגילים וסרטונים שילמדו אותם את הכלים להשתלב נכון במרקם החברתי, להיות בעלי ביטחון עצמי ולגרום לסובבים אותם להתחבר אליהם".

"במפגשים נכיר אחד את השני, נשמע סיפורים אישיים וילדי הסדנה יוכלו לשאול אותי ואת האורחים שאלות ולשתף מהחוויות שלהם, וגם נשמע על האתגרים וכיצד עמדו בהם הילדים, נצחק הרבה, נחגוג אחד לשני ימי הולדת ונהיה אחד בשביל השני מה שכל כך חסר לפעמים – קהילה ואוזן קשבת"

בסדנה הילדים ילמדו איך לקחת אחריות וללמוד איך להיות חזקים מבפנים, איך להתגבר על מכשולים ולהפוך להיות שלווים יותר, בטוחים יותר וחברותיים יותר. הסדנא מיועדת לילדים שרוצים לעשות שינוי בחיים שלהם ומוכנים להתאמץ בשביל זה! הצטרפו עכשיו לסדנה הייחודית עם יהונתן וחברים ותעניקו לילד שלכם מתנה לכל החיים:

הצטרפו ל'אתגר המגנט'