אימון אישי
אימון אישיאייסטוק

כל מי שמתעסקת עם בנות בגיל השידוכים ודאי מכירה את התופעה, הבנות נמצאות בצומת קריטי בחיים והן מחפשות מי שידריך אותן ויתן להן יד מכוונת.

רבניות ומרצות במדרשה מקדישות שעות רבות להקשיב, להכיל ולנסות לעזור לבנות היקרות והכל מתוך תחושת שליחות אמיתית. אבל לא תמיד זה מספיק, עם כל הרצון הטוב שיש לאותן נשים נפלאות, כדי באמת לעזור צריך כלים מקצועיים.

המחנכת, הרבנית אסתר רוכברגר מספרת "אני הייתי יושבת עם בחורות רווקות ומנסה לסייע בחיפוש אחר זוגיות, אבל הרגשתי שחסר לי כלים כדי לעזור להם, מצד אחד הן היו בחורות מוצלחות ויפות, אבל הן היו צריכות עזרה" אסתר משתפת "חיפשתי מקום בו אוכל לקבל כלים לעזור לבנות, אחרי הרבה בדיקות הגעתי למכון 'עומק הקשר' וכאן קיבלתי ארגז כלים פלוס הדרכה מדויקת איך להשתמש בכל כלי ולעזור לבנות בדרך לבניית בית"

בכנס הוירטואליהמיוחד שיערך ביום שני כה' אלול 11.9 בשעה 20:00 בזום, תעניק נחמה כלים פרקטיים לאימון, איך להפוך את הליווי של הרווקות לאומנות של ממש וכיצד אפשר להתפרנס בכבוד ממקצוע שכולו שליחות.

הרב שמואל אליהו - שמלווה את מכון עומק הקשר יפתח את הכנס עם מסר מיוחד למשתתפות.

במהלך הכנס יתקיים פאנל מקצועי עם המאמנות הוותיקות של מכון עומק הקשר, בו הם ישתפו חוויות אישיות כיצד הן עזרו למאות בנות לשבור מחסומים ולהתארס. את הערב תלווה השחקנית רחלי מושקוביץ - תיאטרון וביה"ס למשחק 'לחישה' - בקטעי תיאטרון שימחישו לצופות את החומר מתוך חוויה של הדמויות.

במהלך הכנס ישיקו במכון מסלול הכשרה מיוחד המלמד את כל רזי מקצוע האימון הרגשי לזוגיות, ומסמיך את הנשים ללוות בנות לזוגיות בשיטת 'עומק הקשר'. המסלול מיועד עבור נשים שרוצות להיכנס לתחום המרתק והמבוקש של ליווי לחתונה, ולשלב בין שליחות וסיפוק לפרנסה. במהלך תוכנית ההכשרה הייחודית יקבלו המשתתפות את כל הכלים והטכניקות על מנת שיוכלו לצאת לדרך כמאמנות רגשיות לחתונה כבר בשלבים הראשונים של התוכנית.

לסיום מציינת הרבנית אסתר "התלבטתי מאוד עם להצטרף לתוכנית של עומק הקשר, כי בכל זאת יש כאן השקעה כספית גדולה. אבל היום אני יכולה לומר שזו הייתה השקעה משתלמת, קיבלנו במכון חבילה מקיפה החל מידע המקצועי ועד התמיכה והיחס החם לאורך כל הדרך"

ההשתתפות בכנס הינה ללא עלות, לחצי כאן להרשמה לכנס>>