פרויקט 252
פרויקט 252צילום: יח"צ

"לאחרונה חגגנו את החתונה ה-400 בפרויקט", משתף צוריאל גביזון, יזם פרויקט 252 בהתרגשות.

"זו כברת דרך רצינית שעברנו, כל צוות הפרויקט, כדי להגיע לרגע המיוחד הזה". לאור המאורע, הוחלט לחגוג את הרגע המרגש ולהזמין לכנס זום מיוחד את כל מחפשי הזוגיות.

"כנס אינטרנטי כזה קודם כל מעניק תקווה", מסביר דניאל. "כשרואים זוגות, לפעמים אפילו חברים שלנו, שהצליחו לקרוע את הים, למצוא זוגיות טובה ולהיות מאושרים, זה בהחלט מעורר רגשות של תקווה וציפייה" אבל האמת היא שהמטרה האמיתי של הכנס היא כדי לשתף את המשתתפים בתובנות והכלים ש-400 הזוגות שהצליחו, מלמדים אותנו.

"תחשבו על זה, 400 חתונות ב-3 שנים זה ממוצע של 130 חתונות בשנה. 10% מהמנויים בפרויקט 252 התחתנו בעזרתו! זה נתון מטורף שלא יודע אם קיים משהו דומה לו. לא אתרי היכרויות, לא שדכניות, לא בוטים של בינה מלאכותית. מסתבר שמה שהכי מחתן זוגות זה בעצם ללמוד איך לעשות את זה. כמה פשוט, ככה אמיתי.

"אנחנו הולכים לחגוג את הנתון הזה, במשדר זום חגיגי שבו נזקק את 4 המפתחות הכי חזקים שחיתנו הכי הרבה זוגות." מתרגשים לספר לנו דניאל וצוריאל. בכנס נענה על השאלות המעסיקות את כולנו ונבין מה התובנות שגרמו לאותם זוגות להתחתן? מה הפיל להם את האסימון? איזו פרדיגמה הכי נפוצה? ומה כולנו יכולים ללמוד מזה!"

במהלך הכנס, יעביר גבי דניאל הרצאת טד בנושא: "להגיע לדייט (השני) בתודעה של נשוי", צוריאל גביזון ייתן את התובנה שלו בנושא: "הדרך לחופה רצופה הימורים" לאחר מכן יתקיים גם פאנל זוגות על התובנות שחיתנו אותם. וגם תובנות מהדרך - מחפשי זוגיות ישתפו מהתובנות שלהם.

המשדר יתקיים הערב, יום שלישי (12.9) כ"ו באלול ב-19:00 בזום.להרשמה ללא-עלות לחצו כאן >>