עידית שלו
עידית שלוצילום: יח"צ

כל אחת חוגגת את תחילת השנה בדרך שלה, אבל יש נקודת ממשק משותפת לכולנו. גם אני, גם את, רוצות להתחיל עם דף חדש, נקי וללא רבב.

תחילת שנה היא הזדמנות מצויינת לאפס את עצמנו, לישר מהמורות, ולהגיע משוחררות להזדמנויות חדשות שהשנה מציבה בפנינו. השנה החולפת שהכילה המון רגעים טובים ושמחים, אבל גם המון נקודות זמן כואבות.

"כל שנה אנחנו עושות מעמד מחילה משותף. נשים, מכל המגזרים, ביחד, פנים אל פנים", מתרגשת עידית כשהיא מספרת לנו. "ניסיתי לחשוב לעצמי, איזה מחילה אני רוצה השנה? איך אני רוצה להגיע לשנה החדשה? למי אני רוצה למחול?" עידית יודעת בדיוק מה שהיא מתכוונת לעשות: "אני רוצה למחול לעבר שלי".

"אני רוצה להיכנס לשנה הבאה עם פחות אחיזה בטראומות של שנה שעברה. אני רוצה לפגוש את השנה הבאה משוחררת נקיה בלי העבר הזה, שיושב על הלב ומכביד כל כך", שלו מסבירה לנו, שעל פי לימוד ימימה כל טראומה נחרטת אצלנו בנפש, ועד שאנחנו לא מנקים אותה, משחררים אותה ומוחלים לה, היא מעיקה עלינו, על הסובבים אותנו ואינה מאפשרת לנו לקבל הזדמנויות חדשות בזרועות פתוחות.

הכאב תמיד יהיה שם ברקע ויפריע לנו. החשש והתסכול ימנעו מאיתנו להתקדם. זה יכול להיות פגיעה, דחיה או חוסר הצלחה שחוויתי בשנה הקודמת ומונעת ממני להתחיל שנה חדשה מתוך שמחה ושלווה.

משתתפות כנס ׳קבלת שנה׳
משתתפות כנס ׳קבלת שנה׳צילום: רונן אקרמן, אסתר לב, שחר משולם

"אני רוצה גם לשחרר את הכי קרובים אלי. את הילדים שלי, את האהובים שלי ולהסתכל עליהם דרך הטראומות שלהם", ממשיכה עידית.

השנה הכנס יהיה בסימן מחילה לעבר שלנו, לשנה החולפת, לטראומות שלנו ממנה - בהשראת לימוד חשיבה הכרתית של ימימה ע"ה. זהו כנס העצמה והתחזקות לקראת השנה החדשה. לרגל חגיגת גיליון 300 של השיעור השבועי בלימודי ימימה, התלמידות יוצאות מהמסכים ונפגשות לערב חוויתי בלימוד, העצמה, ניגון והתחדשות ברוח ימי חודש אלול והכנה לקראת השנה החדשה שתבוא עלינו לטובה".

עידית מזמינה אותך, אחות אל אחות, כדי לאחות את הפצעים, את העבר, את הכאב ויחד אנחנו רוצות לרפא את הטראומות האלה ולהיכנס לשנה הבאה מפויסות יותר. ביום בריאת העולם לקבל יותר את העבר שלנו ואת העולם.

מהרי להזמין את הכרטיסים הכי טובים במחיר מיוחד למכירה מוקדמת

הכנס יתקיים ביום ראשון כ"ד אלול | 10.9.2023, בשעה 20:00 בהיכל התרבות במודיעין, וישתתפו בו אלומה לב והדר משולם. בואו ליהנות מערב של חיבור לעצמנו, לעבר שלנו, לעתיד שלנו. לשנה החדשה שבפתח.

למכירה מוקדמת לחצי כאן