מאיר ורחל שרפר
מאיר ורחל שרפרבאדיבות המצולמים

רק לפני מספר ימים נפתחה ההרשמה לכנס האינטרנטי: 'תקשורת מקרבת ככלי מנצח לחיים ולקליניקה' וכבר מאות אנשי טיפול, עובדים סוציאליים, מאמנים ויועצים כבר נרשמו.

"הכנס מאפשר הצצה והכרות משמעותית גם אם התיאוריה של הגישה אך גם עם הפרקטיקה היישומית", אומרים מאיר ורחל שרפר מארגני השידור. "אני זוכר עוד בתקופה שהייתי בתחילת דרכי המקצועית, מפוחד וחסר ביטחון", מספר שרפר.

ההרשמה לכנס {ללא עלות} בעיצומה, לא כדאי לפספס

"אחרי שעכבתי אחרי הבלוג המוצלח שרוני וינברגר כתב ברוח התקשורת המקרבת, התחברתי מאוד לתכנים ולמהות שהוא ביטא באוטנטיות ובפתיחות, התקשרתי אליו בחשש וסיפרתי לו שאני רוצה ללוות זוגות ולהדריך אנשים בדרך התקשורת המקרבת ורוני בחביבות ובנעימות הזמין אותי לפגישה במתחם של משרדי 'אינטל' בו הוא עבד באותה תקופה כמנהל ומלווה צוותים בכירים".

"זו פגישה שהיא אבן דרך משמעותית בחיי", שרפר משתף בהתרגשות ומציין שבכנס הווירטואלי וינברגר ישתף על ההכרות האישית שלו עם דר' מרשאל רוזנברג, מייסד השיטה, ואיך הכלים הפרקטיים ותפיסת העולם של התקשורת המקרבת מועילים מאוד לאנשי טיפול גם בחייהם האישיים אך בוודאי גם לקליניקה ולמפגשי השפעה עם מטופלים ומתייעצים.

גם זיוה מאיר, בעלת מיזם ההורות 'אמא מאיר' תשתתף בכנס 'תקשורת מקרבת' והיא תספר מה הוסיפה לחייה האישיים והמקצועיים, בזכות השיטה ומהו החידוש המרכזי שכל כך מותאם ונצרך דווקא בתקופה הזו.

הכנס יועבר בזום לייב ותינתן הקלטה לכל מי שיירשם כאן

תקשורת מקרבת כלי מנצח
צילום: ללא