סטודנטים
סטודנטיםצילום: iStock

תשאלו כל סטודנט או סטודנטית, מה הקושי הגדול ביותר בתקופת התואר, תקבלו תשובה נחרצת – לשרוד כלכלית. כל זאת, בלי להקל ראש בעומס הלימודי, באתגרים המנטאליים הרבים, ובאינטנסיביות.

למשוואה זו תוסיפו שמדינת ישראל היא מהיקרות במדינות העולם, בטח לאחר עליית הריביות בשנה וחצי האחרונות, ותקבלו סל קניות יקר בצורה כמעט בלתי אפשרית - החל מהמזון בסופר, דרך מוצרי החשמל היקרים דוגמת מחשב נייד וטלפון חכם, בילויים בבתי קפה ומסעדות, וזאת בלי להתייחס לעלות התואר שיכולה לנסוק עד 140 אלף ש"ח במוסדות שונים. אפשר לומר בביטחון – יקר בישראל, וכאשר אתה סטודנט, הנושא מורגש עשרת מונים.

חברת סטודנט גרופ, המפעילה את אפליקציית ואתר סטודנט גרופ משנת 2016, פותרת בדיוק את הקושי הזה. החברה מעניקה הטבות רוחב ועומק בקשת בתי עסק כה רחבה, שכל סטודנט ימצא איך הוא יכול לחסוך כסף באמצעות שימוש באפליקציה, כל זאת מבלי לשלם דבר בגין השימוש בה.

אנחנו בדקנו איזה בתי עסק מעניקים הטבות לסטודנטים, והרשימה הייתה מרשימה וארוכה. קבלו טעימה קטנה מבתי העסק הארציים המציעים קופונים והטבות בפריסה ארצית: באתר ksp תמצאו ksp קופון אטרקטיבי ומשתנה , רשת דומינו׳ס פיצה, אתר lastprice, רשת פיצה האט הכשרה המציעה פיצה האט קופון למבצעים שונים, רשת הסופרים סטופמרקט, אפליקציית משלוחה, אתר פנדה לממכר מזרנים ומוצרים משלימים לחדר שינה עם פנדה קופון שווה במיוחד, רשת פאפא ג׳ונס, אתר מודיבודי, מותג האיפור "ברביז" של הדוגמנית בר זומר, מותג אמיקה, אתר שוקיט שמציע משלוחי פירות וירקות, ענקית הריהוט שמרת הזורע, סולתאם – כלי מטבח, חברת הנעליים טבע נאות, מותג שורש לסנדלים, אתר מלגהפה המעניק מלגות ועוד ועוד.

לצד בתי עסק ארציים מאד אטרקטיביים תמצאו את רשימת העסקים המקומיים המציעים הטבות בלעדיות לסטודנטים המשתמשים באפליקציה.

האפליקציה מחולקת לאזורי צריכה: חיפה, ירושלים, תל אביב, באר שבע, כך שכל סטודנט יקבל מידע על עסקים מקומיים הנמצאים בעיר בה הוא מתגורר.

גלשנו לנו באזור הצריכה חיפה, ומצאנו הטבות מטריפות ואטרקטיביות במיוחד במסעדת ויוינו שהיא ללא עוררין מהטובות בארץ, בסניפי בורגר סאלון ברוממה, בקריות ובסמי עופר, בבית הקפה קיוסקפה הנמצא בכיכר זיו, בתאילנדית צ׳אנג בה שבעיר התחתית, בפאב ליבירה, בפאב הבראון ועוד. ההטבות מגיעות גם ל-25% הנחה - חיסכון משמעותי יש לציין.

סטודנטים? מחפשים הטבות לסטודנטים? חפשו סטודנט גרופ בחנויות האפליקציה או גלשו באתר החברה

עצרנו לשיחה קצרה את תום דוד, ואת רננה בן חמו מחברת סטודנט גרופ, להבין קצת יותר מאיפה הגיע הרעיון לאפליקציה.

תום מספר, "סטודנט גרופ הוקמה מיד לאחר סיום לימודי המשפטים שלי באוני׳ חיפה. אנחנו כסטודנטים הרגשנו עמימות ביחס למידע העוסק בהטבות לסטודנטים. לא ידענו באיזה ימים יש הטבות ואיפה. קרה לא פעם שראינו פרסום על לוח מודעות באוניברסיטה שיש מבצע בפאב מסוים על בירה, אבל כשהגענו אמרו לנו שהמבצע בתוקף רק בימים ספציפיים או בשעות ספציפיות. בסטודנט גרופ אין דבר כזה, אין אותיות קטנות, אנחנו גלויים בכל הנוגע להגבלות של המבצע, כדי שהסטודנט והסטודנטית יידעו בדיוק איך לתכנן את הבילוי או הרכישה שלהם בצורה הכי מושכלת כלכלית שאפשר".

כמה משתמשים יש באפליקציה?

רננה מסבירה, "באפליקציה חברים מעל 60,000 סטודנטים. החברים באפליקציה הם סטודנטים וסטודנטיות מדן ועד אילת. יש לנו סטודנטים ממכללת תל חי בקרית שמונה ועד אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. חשוב לציין, שהאפליקציה עובדת על רוב הגרסאות החדשות של הטלפונים החכמים, אבל לעיתים יש מכשירים ישנים עם מערכות הפעלה בגרסאות ישנות יותר, שהאפליקציה לא יכולה לרוץ עליהם. למצב כזה יש לנו את אתר האינטרנט שלנו שם אנו משתדלים מאד לעדכן את ההטבות והפרסומים". להורדת האפליקציה בחינם לחצו כאן.