אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: iStock

לאחר שבחודשים האחרונים העידו בקונגרס האמריקאי טייסים ואנשי צבא על קיומם של עצמים בלתי מזוהים, הוצגו אתמול בקונגרס במקסיקו שתי גופות שלפי הטענות שייכות לחייזרים. מי שהציג את הגופות הוא ג'יימה מאוסן, עיתונאי שמציג את עצמו כמומחה לעב"מים.

גופות החייזרים הוצגו בקונגרס בתוך ארונות תצוגה מזכוכית, ולטענתו הדגימות נבדקו על ידי מדענים מהאוניברסיטה הלאומית של מקסיקו, ותיארוך פחמן 14 הראה כי הם בני לפחות אלף שנה. ג'יימה אמר בקונגרס תחת שבועה כי שליש מהDNA של גופות החייזרים הקטנות הוא ממקור לא ידוע וכנראה שלא הגיע מכדור הארץ.

צילומי רנגטן שהוצגו, הראו כי הגופות מכילות חלקים ממתכות נדירות ושבאחת הגופות ניתן לראות ביצים שנכלאו בתוך הגוף. גופות החייזרים כללו גם ראש גדול במיוחד וכן שלוש אצבעות בכל אחת מהידיים.

הצגת הגופות שודרה ברחבי העולם, אך למרות ההצהרות בדבר קיומם של חייזרים, חוקרים רבים עדיין מפקפקים בעדויות של ג'יימה. בעבר ג'יימה כבר נתפס כמציג עדויות לחייזרים שהתבררו לאחר מכן כיצורים אנושיים, וגם העובדה כי החייזרים הקטנים דומים באופן מחשיד לדמותו של החייזר אי.טי מהסרט המפורסם לא מסייעת לאמינות הממצאים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!