סגן השר, חבר הכנסת אבי מעוז, ביקר בשוק מחנה יהודה, מסמליה של ירושלים, עם הצגתו של דוד שמוחה הלוי כאחד ממועמדי מפלגתו, נעם, למועצת העיר.

סגן השר יחד עם דוד מציגים יעדים ארגוניים ותרבותיים לעתידו של השוק מתוך שיתוף פעולה מלא בין סוחרי היום וסוחרי הלילה של השוק והתחשבות בצרכיהם של תושבי השכונה.

שמוחה הלוי, בן 27 יליד ירושלים. תאום, בן למשפחה ברוכת ילדים, גדל בשכונת רמת שלמה, את אביו איבד בגיל 19. מאז נעוריו דילג דוד בין מסגרות במסע חיפוש אישי עד שמצא בית בכפר זוהרים של הרב גרוסמן, שם קיבל את מה שהוא מגדיר כהזדמנות שניה. לימים פתח דוד את הבר המצליח 'טיים בר' ובמקביל עסק במסעדנות בשוק מחנה יהודה. בשנת 2018 נבחר דוד לייצג את חיי הלילה בשוק מטעם השוק והעירייה.

במקביל נכנס ללימודי נדל"ן ולעיסוק בתחום מתוך היכרות עומק עם השטח. במפלגת 'נעם' מציינים כי בשנים האחרונות מקדם דוד בכל כוחו את נושא התרבות בירושלים. בין היתר חידש דוד במסגרת פסטיבל הבירה פסטיבל זמר המזרחי ייחודי כחלק מהמענה התרבותי הנדרש לציבור המסורתי הדתי הירושלמי הגדול.

במפלגה מציינים כי לבד מהדאגה לעתיד השוק ופיתוחו מתכוון דוד לקדם כנציג 'נעם' את נושא התרבות היהודית ואת צרכיהם של כלל בעלי העסקים בבירה.

שמוחה הלוי מצטרף לעו"ד אלדד רבינוביץ' וליאורה אלון הממוקמים בצמרת הרשימה המתמודדת למועצת העיר בבחירות המתקרבות.

במפגש המיוחד בו הוצג דוד כמועמד 'נעם' השתתפו גם בעלי עסקים וותיקים בנוף הירושלמי בכלל ובשוק מחנה יהודה בפרט, ואלה הביעו בו אמון ותמיכה על רקע ניסיון העבר והמיזמים שהוביל. "כמי שמכיר את האוכלוסייה הירושלמית כאת כף ידי שמתי לי למטרה לפעול למען צעירי העיר בפרנסה, כמו גם באירועי תרבות יהודית אותנטית התואמת לרוחם ולרוח העיר".

מעוז מסכם: "שמח על החיבור הטבעי בין הציבור הירושלמי הוותיק לקהל הצעיר שרוצה להתפתח בעיר. נשמור על אווירת הקדושה של ירושלים ונדאג לכך שתהיה לסוחרים גם את היכולת להתפרנס בכבוד לצד חיי תרבות עשירים וענפים ברוח התואמת את אמונתם ואורח חייהם".