זוגיות
זוגיותצילום: istock

כולנו מחפשים את בן הזוג המושלם. אבל מה זה 'בן זוג מושלם'? זה שלעולם לא יהיו איתו מריבות? שכל מקום שנלך כולם יסתכלו עליו בהערצה? שתמיד הוא יעשה כל מה שאנחנו רוצים?

תאמינו לי? שלחיות עם בן זוג כזה - זה הכי משעמם בעולם. זה בערך כמו להתחתן עם גוגל אסיסטנט. אין אף פעם הפרייה הדדית - כי הוא תמיד 'יס-מן'. הכל מושלם, שום דבר לא חסר. בקיצור, חיים של כלום.

אבל כשמבינים שאף בן זוג לא מושלם וכל החיים אנחנו הולכים ומשתלמים - כאן מתחיל הכיף האמיתי. פתאום יש עניין, יש אתגרים והצלחות, הבית באמת חי, אנחנו הולכים ונבנים ביחד, מבינים כל אחד איפה הוא חזק ואיפה פחות, איך בן הזוג משלים אותנו ואנחנו אותו - ואז הזוגיות הופכת באמת להיות הדבר הכי טוב שקרה לנו.

לכן, אל תחפשו דווקא את ה'גבר שהיה בסיירת' או את האישה ש'בדיוק סיימה דוקטורט בגיל 25'. זה לא מה שיגרום לכם לאושר בזוגיות. צאו מתוך נקודת הנחה שאושר זה דבר נבנה. אושר לא נופל בבת אחת מהשמיים, רק בגלל שהתחתנת עם בן זוג שיש לו חכמה\כסף\יופי\כבוד\בית. ממש לא.

אושר זוקק עבודה יומיומית. לכן, חפשו את האדם שיהיה לכם כיף לעשות את העבודה הזאת. אל תחפשו סופרלטיביים. בסוף, מאחורי כל מיני 'תארים' - יש רק פחמימות ריקות. חפשו את הבנאדם עם המידות הטובות, שיהיה לכם כיף לצרף אליכם לקייאק, כדי לשוט איתו ביחד בנהר החיים. בהצלחה!

עוד לא חברים בפרויקט 252? הצטרפו עכשיו מכאן >>