שי אלון ודודו סעדה
שי אלון ודודו סעדהצילום: בשבע

דודו סעדה מארח את ראש מועצת בית אל שי אלון שממשיך לקדנציה שניה עמוסה ומאתגרת, "זה העשור היפה בחיי. מתעסק בלב העשייה הציבורית", הוא אומר.

"אני חושב שהדבר הגדול היום בבית אל זה שהיא מאוחדת. היא יכולה להיות דגל למקום שהיה עם מחלוקות, והיום אנשים מחוברים".

אלון מציין "בית אל מונה קרוב לעשרת אלפים תושבים, ב"ה יש ברכה. יחד עם היחידות דיור החדשות בית אל תהפוך להיות עיר ואם בישראל. מי שנכנס היום לבית אל רואה בניינים רבי קומות בלוק תל אביבי, חניון תת קרקעי, פארקים, מוסדות חינוך בשפע ולכל הגילאים, המון ירוק, אירועים ומופעים אליהם מגיעים מכל רחבי הארץ, בריכה מחוממת כל השנה, חדר כושר, חוגים. טוב לתושבים".

אלון מספר על ההשקעה וההערכה לוותיקי הישוב, "אני מעריץ את אלה שבנו את היישוב. אני מאוד מחובר לגיל השלישי אני אוהב את העצות שלהם את החוכמה שלהם, את הרוגע שלהם, את השלווה שלהם. בסוף הגיל עושה את שלו. יש לי קשר מאוד מאוד טוב איתם, מקווה לבנות בבית אל דיור מוגן. אבל אני מבין את התושבים הוותיקים שעברו לירושלים בשביל להיות קרובים לילדים".

"אם היו שואלים אותי אחרי הבחירות האחרונות הייתי אומר שמספיקות לי שתי קדנציות. אבל לא הספקתי את כל החלומות שלי. נסעתי לפני יומיים והתפללתי על כל המשאלות, כל הפרויקטים האלה שיצליחו בתחבורה, בנייה, הרחבת תחום השיפוט, ביקשתי הרבה בקשות לשנה החדשה".

האזינו לנו בספוטיפיי ובגוגל פודקאסט

האזנה נעימה