זום ספידייט - פרויקט 252
זום ספידייט - פרויקט 252צילום: יח"צ

עוד דייט ועוד פגישה ועוד אחד. עוד היכרות ועוד הצעה. רווקים יכולים להוציא בין מאות לאלפי שקלים בחודש רק על דייטים. שלא לדבר על הזמן, האנרגיה, הנסיעות. בהחלט מתיש.

פרויקט 252 החליט לצאת בקונספט קצת שונה וייחודי שיקצר את הדרך למציאת האהבה. הקונספט מאפשר לרווקים להיפגש בקלות, ללא-עלות ולמצוא את הזוגיות שלהם.

"אחד האירועים הכי שווים בפרויקט 252 זהו הזום ספידייט שיתקיים שוב בחול המועד סוכות הקרוב" אומר צוריאל גביזון, יזם הפרויקט. "באירועים הקודמים נרשמו למעלה מ-1000 רווקים ורווקות לערב הכרויות הזה, ונסגרו מאות מאצ'ים. אדם יכול לשבת על הספה בבית שלו, במקום המוכר והנוח ופשוט להיפגש עם 7 פרטנרים בערב אחד".

איך זה מתבצע בפועל?

"נרשמים לזום ספידייט ללא עלות, לאחר מכן ממלאים משוב עם הפרטים האישיים והנתונים המועדפים עליכם בפרטנר (גובה, השקפה דתית, מקום בארץ, וכו'). האלגוריתם יוצר לכל משתתף לוח זמנים בין כל ההצעות הרלוונטיות עבורו, ובערב הספידייט - פשוט נפגשים דיגיטלית בתוכנה הייעודית. כל 'דייט' נמשך 7 דקות, ולאחריו אפשר למלא משוב האם יש פוטנציאל או לא. במקרה ויש מאצ' משני הצדדים, המערכת מקשרת ביניהם וממשיכים מכאן לדייטים האמיתיים".

כאמור בשני הקרוב, חול המועד סוכות, יוצא אירוע ספידייט ענק בזום מבית פרויקט 252 לדרך, אז אם אתם מחפשים אהבה - אתם חייבים להיות שם. מכאן נרשמים ללא עלות >>